Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bugün iletişim tarzımızda ve yakın çevremizle olan ilişkilerimizde bağımsızlık ve özgürlük temalı konular yer alabilir. İletişimsel ilişkilerimizde kişisel sınırlarımızı çizebilir ve bununla ilgili karşı tarafa önemli bir konuşma yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Ev içinde bazı düzenlemeler yapma isteğiniz var. Ama konuyla ilgili maddi bilanço sizi biraz kararsızlığa sokacak. Hayata karşı çok istekli, çok heveslisiniz. Bu özelliğiniz, sizde sürekli olarak yenilikler yapma arzusu yaratıyor. Bu yenilikçi görüntünüz, iletişim kurmada yararlı bir malzeme. Fakat yeniliğe kapalı olduğunuz yanlarınızı gizlememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bugün kalbi boş olanlar içinheyecanlı gün. Aşk kapınızıçalmak üzere. Para konusundabugün şanslısınız. Yenitanışacağınız kişiler ile işbirliğiyapma ihtimaliniz yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Huzurunuz kaçmasın diye dilinizi tutmanız gerekebilir. Bu biraz da yangına körükle gitmeme durumu olacak ve işe yarayacak. Emin olduğunuz gerçekleri savunma ihtiyacı doğarsa da bunu biraz daha net ifade etmeye çalışın. Dolaylı anlatımlarla bir yere varamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
İçinde bulunduğunuz organizasyonlar değişmekte. Güçlü kişilerin desteği ile yapılanma sürecine ilerliyorsunuz. Özellikle geleceğe dönük düşüncelerinizde köklü adımlar atmanız söz konusu. Başkaları adına çok şey yapabileceğiniz bu günlerde yoğun olacaksınız. Zira iş hayatını içine alan çalışmalar ve size oldukça fazla sorumluluk getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2018)
İş hayatınızda sıradan ve sıkıcı bir gün geçireceksiniz. İş arkadaşlarınızla fazla muhabbet ediyorsunuz. İşlerinizin bu yüzden aksaması amirinizle aranızın açılmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir ve koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktiviteleriniz için birleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bugünlerde para biriktirmeniz gerekebilir çünkü önümüzdeki günlerde parasal kaynaklarınızın önemli bir kısmı kesilecek. Harcamalarınızda kısıtlamalar yamanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bugünlerde her konuda aşırı bir hırsa kapıldınız. Bu hırsınız size yanlış şeyler yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed