Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Bugün çevrenizde bulunan dostlarınızdan duyacağınız övgü dolu sözler sayesinde moraliniz bir hayli yüksek olacak. Ancak, duygusal açıdan coşkulu olduğunuz bir anda ani bir karışıklık veya gerginlikle karşılaşabilirsiniz. Eşinizle veya yakınlarınızla aranızda küçük bir tartışma çıkabilir. Eşinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle birbirinize karşı olan sevginizde gerçek duygularınızı ortaya koyamadığınız için sorunlar yaşayabilirsiniz. Biraz daha şeffaf olmaya çalışmalı ve duygularınızı paylaşmaya gayret etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz sizin için doğru bir yaklaşım olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Bugün vaktinizin çoğunu kendinize ve sevdiklerinize harcayabilirsiniz. Bugün özellikle zihinsel faaliyetlerinize önem vereceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber daha önceden planını yaptığınız bir organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bugün uzaktaki bir akrabanızdan alacağınız haber canınızı biraz sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Kartınız Pişmanlık... Söylediğiniz sözlerden ve görüştüğünüz kişilerden dolayı partnerinizle aranıza giren husumetten pişmanlık duyuyor, değişmek için çabalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Harika bir gün geçireceksiniz. Yaşam için gerekli fiziksel enerjiye sahipsiniz. Aşk hayatındaki karasızlığınız nedeniyle bocalama dönemindesiniz. Mesleğinizde başarılı olmak için sabırlı davranın. Fazla kilolarınız nedeniyle hastalıklara davetiye çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınız çok durgun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Evlilik ve yakın ilişkilerde sakin olunması gereken bir gün. Eleştirileri akılcı karşılamalı, güven duygunuzu korumalısınız. İş hayatında ise etkinliğinizi ortaya koyma çabası içindesiniz. İşe ait amaçlarda belirsizlik yaratan gelişmeleri dikkate almalı, üstlerle ilişkileri geliştirmeye çalışmalısınız. Yurt dışı işlerinizi hızlandıran bağlantılarla yeni kararlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Şubat 2021)
İş yaşamınızda oldukça yoğun bir gün geçirme ihtimaliniz olacaktır. Bir çok işle biden ilgileneceksiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili alanlara kanalize etmeyi başaracaksınız. Ani bir karar alabilir ve hemen uygulamaya geçebilirsiniz. Ancak yapacağınız girişimlerde dikkatli davranmalı ve konuları detaylı olarak değerlendirmelisiniz. Bazı yeni haberler alabilirsiniz ve gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İşbirliklerine gitme şansınız olacaktır. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Bütçenizdeki denge bugünlerde biraz bozulabilir. Bazı sürpriz harcamalar küçük birikiminizi etkileyebilir. İstemeseniz de bu harcamaları yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Şubat 2021)
İçinize sindiremediğiniz kuraldışı aşk ilişkisine biraz daha geniş bakıp sabırlı davranmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed