Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugün aile içi konuşmalarınızda sert ve baskıcı bir tutum sergilemek yerine onları anlayan ve gerçekten gönül gözüyle dinleyen bir taraf olmayı tercih etmelisiniz. Aksi takdirde aileniz ile aranızda olan bazılarınız zedelenebilir. Eğer bu sorunlar parasal konulardan kaynaklı ise sizin rest yapıyor bir yapıda olmanız kendinize zarar verecektir. Aile içindeki sorunlarınız ne olursa olsun bunlara hoşnutlukla ve güzellikle halletmeniz her iki taraf için de en uygun olanıdır. Bazı sorunlarınız için size gerçekten yardım edecek kişileri arayabilir ve onlardan sorunlarınız ile ilgili kalıcı yardımlar alabilirsiniz. Bunu yapmaktan çekinmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2018)
Yeni yılın eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk haftadan anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içindesiniz. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek. Ama zaman ayırmakta güçlükleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
BEKLENMEDİK olaylarla karşılaşmanız planlarınızda değişiklik yapmayı düşündürebilir. Düşüncelerinizi açıklamadan önce gözden geçirmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Sevdiğiniz kişiyle farklı davranış biçimleriniz, aile içinde bir takım yanlış yansımalara neden olabilir. Bunu en iyi açıklayacak tek kişi sizsiniz. Maddi konularda hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Sadece ısrarcı tutumunuzdan vazgeçmeli, acele etmemelisiniz. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2018)
İş yaşamınızda bazı hazırlıklar içindesiniz. Ama sonuca ulaşmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven, önümüzdeki günlerde iyice pekişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Karşı konulmaz bir aşka yelken açtınız. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. Kariyer planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Son günlerde biraz hırs yaptınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2018)
Parasal konularda önemli konularda girişim yapmak için yeterli fırsatlara sahipsiniz. Parayla ilgili kişisel çalışmalarınızda arkadaşlarınızdan alabileceğiniz destek sizi oldukça rahatlatacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2018)
Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed