Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Çalışma ortamınızda aynı görevi üstlendiğiniz kişileri sorumluluklarını yerine getirmemesi sizleri stresli bir ruh haline büründürebilir ve yükünüz olmayan bazı işleri üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda samimi olduğunuz bu kişilerle aranıza biraz mesafe koymak onların bazı duyguları anlaması açısından faydalı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Son zamanlarda değişik özellikler sergiliyorsunuz. İlgi gösterdiğiniz konular değişkenlik arz ediyor. Pratik zekanız bugünlerde yeni avantajlara elverişli fırsatlar üretebilir. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz, beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu gelişmeleri bekliyor olmanıza rağmen, küçük şaşkınlıklar da yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Kartınız Doğum... Duygusal yaşamınızda çöküşler olabilir. Partnerinize söz hakkı tanımak istemiyorsunuz. İş yaşamınızda ki yeni fırsatları göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Sevdiğiniz kişiye daha çok zaman ayırmalısınız. Birlikteliğinizle ilgili yersiz korkularınızdan bir an önce kurtulmalısınız. Böylece daha muftlu olacağınızı siz de göreceksiniz. Son günlerde iş hayatında gergin ve huzursuzsunuz. İyiliğinizi isteyen birine kapıları kapatmayın. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Aynı anda birden fazla işe girişebilirsiniz. Ancak kısa yolculuk planlarınız ve iletişimde bazı aksaklıklar söz konusu. Konuşmalar ve iletişim içinde olduğunuz kişilerle bir araya geleceğiniz aktiviteler de öne çıkacak. Yeni haberler yanında eğitim hayatında belirlediğiniz hedefler dikkat çekecek. Değişik sorumluluklar karşısında somut planlar üretmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz. İşinizde daha yüksek bir konuma ulaşmanız sözkonusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Bugün biraz flört etmeye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. İş yaşamınızda hırslı ve öfkeli davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Yoksa kayıplar olabilir. Onun yerine yeni projelere odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi. Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Özgüvenlisiniz. Sınırınızı biliyorsunuz. Sizi aşan şeylerden geri durmayı biliyorsunuz. Ama çok yakınınızdaki biri, bunu kendine hayranlık derecesinde geliştirmiş. Onun yanılgılarına ortak olmaktan sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed