Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Yapılacak birkaç önemli değişiklik iyi hissetmenizi sağlayabilir. Nelerin işe yarayacağını bildiğiniz kadar nelerin işe yaramayacağını bilmenizin de önemi var. Planlarınızı kararlarınızdan etkilenebilecek kişilerle paylaşabilirsiniz. Geçmişi geride bırakmak için bazı planlarınızı devreye sokmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceden sabah doğru ilerleyen saatlerde tartışmalara, gerginliklere veya stresli uyku haline veya acele hareketlere bağlı sakarlık ve kazalara açığız. Rüyalarda artış olabilir. Öğle saatlerinde ilişkilerimizde uyumu yakalayabiliriz. Ancak, yarın kesinleşen Güneş Satürn karesinin etkisi bugünden yük ve sorumlulukları arttırabilir veya otorite konumundaki kişilerle(anne, baba, eş, öğretmen, müdür, yönetici v.b) ilişkilerde zorlanmalara neden olabilir ya da engellenmişlik hissi yaratabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Yeni tanıştığınız biri sizi çok etkiliyor. Yaşadığı onca probleme karşın hayatın karşısındaki duruşu sizde hayranlık uyandırıyor.Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlara şehrinizdeki bir sorunlarında yol göstermeniz gerekecek. Mutlu, unutulmaz bir gün geçiriyorsunuz. Ama yaptığınız harcamaları sonradan sorun edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
AŞK: Sonuçlarını alamayacağınızyeni kalp ilişkilerine kalkışmanızoldukça yersiz. Hedeflerinizleyaptıklarınız birbirine uyumsağlamıyor. Aşkınıza sahip çıkın.İŞ: Mevki sahibi olup çevrenizdeövüç kaynağı oldunuz. İşlerinizinaksi yönlerini önceden planlayarak sıkıntılarıengelliyorsunuz. İş arkadaşlarınız sizden memnun.SAĞLIK: Hastalıklara karşı kendinizi korumanınyolunu iyi biliyorsunuz. Siz güçlü olmayı sevenbireylersiniz ve sağlığınıza hep özen gösterirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
İnsanlarla birlikteyken ortam ne gerektiriyorsa ona uyum sağlamanız lazım. Kendi fikirleriniz kabul edilsin ve sizin gösterdiğiniz yol izlensin diye ısrar etmeye kalkarsanız keyifler kaçabilir. Bunun yerine duygusal anlamda liderlik edin ve huzuru bulmalarına yardımcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Maddi alanda daha gergin etkiler altındasınız. Borç alacak konuları yanında yeniden yapılanması gereken ödemeler sorun yaratabilir. Başkalarından destek görmekte zorluklar olabileceği gibi, ortak harcamalarda beklenmedik artışlar söz konusu. Bir yandan da eşle olan duygusal yakınlığınız beklemeyen stresli zamanlara işaret ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
İş yerinizde ulaşım, evrak veya iletişim ile ilgili birçok problemle uğraşacaksınız. Biriken işler ve kısıtlı zaman sizi çok fazla bunaltacak. Bu kadar iş sizi bir hayli sinirli yapacak ve hırsınızı iş arkadaşlarınızdan çıkaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Para işlerinde daha özenli, daha tutumlu olmayı bir suç gibi yaşamanız hiç gerekmiyor. Bu konularda gevşek bulduğunuz bazı yakınlarınızın yaşadığı sorunları bir yere kadar paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2019)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed