Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Yeni Ay özellikle kariyerinizi ve mevcut projelerinizi büyük ölçüde etkiliyor. Sağlınıza daha fazla dikkat ediyor ve rutin kontrollerinizi aksatmıyorsunuz. Şu sıralar yakın çevrenizde olumlu enerjiler mevcut. Aşk hayatınızda sevginizi cesurca gösterebilirsiniz. Beklentilerinize fazla odaklanır ve diğer her şeyi göz ardı ederseniz, aradığınızı bulmakta zorlanırsınız. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Hareketli bir döneme giriyorsunuz. Bugün dostlatınıza ve ailenize zaman ayıracaksınız. Çoktandır görmediğiniz insanlarla biraraya gelecek, planlar yapacaksınız. Sizi çok kıskanan bir yakınınızın tavırları sizi üzecek. Şen şakrak haliniz ve çok yönlülüğünüz göz kamaştırıyor. Evinize alacağınız eşyaları seçmeye başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Kartınız Erime... Evli olanlar çeşitli nedenlerden dolayı bazı tartışmalar yaşayabilirler. Tartışmalardan uzak durmayı yeğleyiniz. Bekarlar için aile fertleri ile tam bir uyum sözkonusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Size yaklaşıp açılmaya çalışan kişiler için açık kapı bırakmanınız tam zamanı. Onlara ayak uydursanız neşeli anlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı ihmal etmeniz onu üzüyor. Beklediğiniz haber yakın zamanda gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2020)
İş problemlerini çözmek için duygusal davranmak yerine mantığınızı kullanmalısınız. Hatayı hep karşınızdakilerde aramak yerine onlara karşı yaklaşımlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Dengeleri yerli yerine oturtmanız için önünüzde epeyce zaman var, acele etmemelisiniz. Doğru zamanlama, hedeflediğiniz miktarları tahmin edemeyeceğiniz ölçüde çoğaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Çok kıymetli zamanınızı boşa tükettiğiniz alanlardan çekilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed