Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Dünyanın bütün zenginliği senin olsa bile sabah olduğunda yataktan zorla kalkıyor ve zorla gülümsüyorsan gidişatta bir terslik var demektir. Yaşam her anı güzelliklerle dolu ama görmesini bilene. Hayat her an kulağına yeni bir şeyler fısıldar ama duymasını bilene. Bugün ne gördüğünü ve ne duyduğunu kendi kendine tekrar et.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Pratik zekanız ve kendinize duyduğunuz güven sürekli önünüzü açıyor. Esnek davrandığınız işlerden bile başarıyla çıkmanız insanları şaşırtıyor. Bu da cana yakınlığınızla birleşince aranan insan haline geliveriyorsunuz. Birde şu esnekliğinizi biraz gerebilseniz. Önünüzde bunu becerebileceğiniz bir fırsat var. Kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Kartınız Başlatma... Kendinizi iyi hissedene kadar eski çevrenizden uzak durmanızda fayda var. Birçok insanın bir arada yapacağı işi siz tek başınıza üstlenmeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Mesleğinizle ilgili olumlu bir gün geçireceksiniz.Yakınlarınızla ilişkileriniz düzeliyor. Böylece herhangi bir konuyu birlikte ele alarak onların da fikirlerini dinleyip kendinizle ilgili kararlar verebilirsiniz. Canayakın mizacınızla çevrenizde aranan bir kişisiniz. Sosyal yaşamınız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Sizi destekleyen pek çok gelişme söz konusu. İş hayatında daha geniş imkanlar ve kariyerle bağlantılı yolculuklar dikkat çekiyor. Aynı zamanda üstlerle ilişkilerin daha fazla destek sağladığı gelişmeler var. İşle alakalı takım çalışmaları ise sizi son derece etkin kılmakta. Düşüncelerinizle başkalarını etkileyebilir, yapıcı sonuçlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Azimli birisiniz. Kendinize parlak bir gelecek hazırlama çabanızda biraz da kırıp dökücüsünüz. İnsanları incittiğinizde de duygusal yönünüz devreye giriyor ve üzüntüden kahroluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Sizi ve çevrenize yetecek kadar kazanıyorsunuz. Tek sorununuz kenarda bir birikim yapamamanız. Bu konuda sizi uyaranlar var. Onlara kulak vermeniz yerinde olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Gün içinde sürekli olarak zihniniz işlek olacaktır ve birden çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed