Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Eşinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle birbirinize karşı olan sevginizde gerçek duygularınızı ortaya koyamadığınız için sorunlar yaşayabilirsiniz. Biraz daha şeffaf olmaya çalışmalı ve duygularınızı paylaşmaya gayret etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz sizin için doğru bir yaklaşım olabilir. Bir türlü sonuçlanamayan çıkmazda olan bir işinizle ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Hatta bu sorununuz tamamen çözümlenebilir. Aile bireyleriyle ortak bir toplantıya katılabilirsiniz. Birlikte hoş ve mutlu anlar geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Bağımsız davranmayı seviyorsunuz, onurlu bir insansınız. Haksızlığa hemen isyan ediyorsunuz. Bunlar artılarınız ama acaba her zaman ve her yerde olumlu sonuç yaratırlar mı diye düşünmelisiniz. Bir kaç günlük bir iş molası sinirlerinize iyi gelecek. Sağlığınızla hiç ilgilenmemek, şu günlerde başlıca kusurunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Sizleri zorlayarak bir şeyler yaptırmak isteyenler olabilir. Aile büyüklerine karşı dikkatli, özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz ama bu yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeleri kafanızı karıştırıyor. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları tekrar gözden geçirmenizin zamanı çoktan geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Pek çok konuda düşünceleriniz değişiyor. Daha somut fikirler üreteceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Eğitim çalışmalarınıza hız vereceğiniz bu gün destek göreceğiniz etkiler var. Aynı zamanda iş hayatına yönelik yeni olanaklar gelişebilir. Ancak hedefleriniz hakkında daha kararlı bir tutum izlemelisiniz. Kardeşlerle ilişkilerin getireceği sorunlar dikkat çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Mesleğinizde oldukça yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kalabilirsiniz.Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir. Planlama konusunda disiplinli olabilir ve değer verdiğiniz kişilerin fikirlerini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Bugün evinizle ilgili yapmak zorunda kalacağınız bir takım harcamalar bütçenizi zorlayacak. Bu beklenmedik harcamalar yüzünden yapmayı planladığınız bazı şeyleri yapamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ocak 2019)
Yaşayacağınız gerilimler ikili ilişkilerinizi etkileyecektir. Planlarınız doğrultusunda hareket etmeye devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed