Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Bugün acelecilikten dolayı ufak tefek kazalara ve agresif çıkışlara karşı dikkat etmenizde fayda var. Bazı işleri hızla bitirmek amacıyla giriştiğiniz durumlar tam tersi bir hal alabilir. Günü biraz daha yavaşlatıp dengeyi korumanızda fayda varken kendinize daha da zorlaştırmamanızı tavsiye ederiz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Hayattan yorulmuş, adeta yaşama isteğinizi kaybetmişsiniz. Bugün bir çok şey üst üste gelebilir ve sizi patlama noktasına getirebilir. Genelde sabırlı bir insan olmanıza rağmen bugün bir hayli agresif tutum içine girebilirsiniz. Her şeye küçük bir ara vermezseniz yakında bütün veriminiz elden gidecek. Çevrenizdekiler size fazla sorumluluklar yüklemiş ve bu sizi çok yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Kartınız Kaos... Düşünceleriniz kaos ve karamsarlık dolu. Aslında geçmişe göre çok daha iyi bir konumda olmanıza rağmen bugünlerde küçük şeyleri bile dert ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Hayata dair negatif durumlar için fazla kafa yormanız yaşam şevkinizi kırıyor. İyimser düşünürseniz yakın çevrenizle olan iletişimizi daha sağlıklı sürdürebilirsniz. Mali yatırımlarda umduğunuzu bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Ortaklaşa işler ve yakın beraberlikler önceliğini koruyor. Bugün bazı sorunları aşabilir, aradığınız destekle ilerleyebilirsiniz. Başkalarının hayatınıza getirdiği zorunlu değişiklikler anlaşmaları içine alacak şekilde gelişebilir. Aynı zamanda finansal konulara yönelik gelişmeler de ön planda olacak. Elinizdeki kaynakları zorlayan engelleri dikkat almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız.İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Para sıkıntınız yok. Etrafınıza da yetme çabanız sıkıntılar yaratsa da getirdiği mutluluk onu hissettirmiyor. Bazıları paranızın kıymetli olduğunu düşünüyor. Şehir dışındaki arsa meseleniz bir süre daha sürüncemede kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
İnsanlarda tespit ettiğiniz zaafların nedenlerini yerli yerine oturtabildiğiniz ölçüde, o insanlara yapıcı yaklaşacaksınız. Bazı uyarılarınız ve eleştirileriniz yakın çevrenizde incitici olabiliyor, dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed