Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Artık hayatınızda nelerin değişmesini istiyorsanız ona doğru odaklanın ve değiştirmek için harekete geçin. Değişmese bile en azından çok uğraştım ama olmadı diyebileceğiniz bir vicdana sahip olursunuz. Yeter ki kendinizi toplayın ve harekete geçin. Hiç bir şey yapmamanın verdiği acı daha büyüktür çünkü.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkileriniz açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemde inatçılık temel sorun gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Kendinizi dışlanmış hissedebilirsiniz. Bunun sebebi aslında partnerinizin de sizinle ilgilenmemesi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Araştırma, detaylara inme gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Daha önce fark etmediğiniz noktaları yakalama şansınız var. Ruhsal çalışmalar, mistik gizemli konular da ilginizi çekecek. Biraz zaman ayırırsanız sonuç alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Size destek veren ve rahatlatan koşullar olduğu söylenemez. Belirli konularda kafanız karışık olabilir. Özellikle geçmişle ilgili deneyimlerin yeniden gündeme geldiği şartlar sizi hassas kılacaktır. Biraz kendi iç sesinizi dinlemeniz ve kabullenme içinde olmanız gerek. Eğitimle ilgili çalışmalarınız hızlandığı bu süreci olumlu değerlendirme şansı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Genel olarak beğeniliyorsunuz. Ama bazı durumlarda takındığınız tavır işyerinizde size karşı bir antipati oluşturuyor. Bugünkü bazı şikayetler kulağınıza kadar gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Bu yakınlarda bir miktar paranız çalındı veya kayboldu. Bir aylık kazancınızdan çok fazlasını yitirdiniz. Yine de paradan çok bazı kuşkular kafanızı kemiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Sevgilinizle beraberliğinizin düzgünlüğüne aldanıp ilişkinize az zaman ayırıyorsunuz. Büyük bir coşkuyla yaşamak yerine, onu istemeden, bilmeden ihmal ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed