Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2019)
Sabırlı olunması ve dikkatle ilerlenmesi durumunda maddi girişimlerinizin daha fazla başarılı olma şansı var. Tek taraflı ortaklıklar, iş birlikleri veya ilişkiler karışıklıklara neden olabilir. Bazı konular netleşene kadar fikirlerinizi paylaşmamanız daha doğru olacak gibi görünüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2019)
Bir alacak verecek meselesinde taraf olarak siz de varsınız. Hafta içinde bu konuyla ilgili bir çağrı alabilirsiniz. Duygulu oluşunuz gereksiz şeyleri de dert edip üzülmenize neden oluyor. Bu hassaslıktan kurtulmalısınız. Bugün yaşadığınız da tamamen böyle bir üzüntü. Akşam çok sevinip mutlu olacağınız konuklarınız gelecek. Onlarla güzel vakit geçireceksiniz. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2019)
Kartınız Doğum... Aile içinde sizden yaşça küçük olan kişilere anaç davranarak tam bir sevgi yumağı oldunuz. Üzerinizde ki kötü enerjinin böyle dağıldığına inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2019)
İlişkinizi daha iyi bir seviyeye taşıyabilmek sizin elinizde. Biraz daha hoşgörülü olur, daha az hükmetmeyi tercih ederseniz sevdiğiniz insanın sizinle ilgili hiçbir sorunu kalmayacak. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapacaksınız. İşteki performansınız gerçekten çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2019)
Yorucu ve her konuda önlemci olunması gereken bir gün. Eve ait sorunların arttığı bu dönem aile ilişkilerine karşı daha esnek yaklaşmalısınız. Süregelen işlerinizi ilerletmekte zorluklar olabilir. Özellikle yerleşimi içine alan problemler sizi gergin kılacak. Elinizdeki kaynaklarla düşündüğünüz yatırım planlarınızda beklemedik aksaklıklar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2019)
Birkaç gün içinde önceden belirlemiş olduğunuz hedeflerin bir kısmına ulaşabileceksiniz. Bu nedenle önünüzdeki bu kısa süreç biraz zorlu olabilir. Ama deydiğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2019)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2019)
Parasal açıdan şanslı bir gününüzdesiniz. Bugün elinize geçecek beklemediğiniz bir miktar para sizi oldukça mutlu edecek. Bu para ile uzun süredir yapmayı düşündüğünüz bir harcamayı yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2019)
Aşk hayatınızdaki tatlı yarışları bir sıraya koymanız gerekmiyor. Aklınızdan geçen sürprizi gerçekleştirmelisiniz. O da aynı konuda size sürpriz yapmayı düşünüyor. Geç kalan siz olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed