Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Arkadaşlık ilişkileriniz, grup faaliyetleriniz, iletişim ağınız veya günlük rutin akışınız önümüzdeki bir aylık süreçte yeni bir boyut kazanıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Bugün zihinsel olarak oldukça yorgun ve duygusal olarak karmaşıksınız. Kendinizi toparlamak ve günlük işlerinize motive olmak için zorlanıyorsunuz. Yaşam enerjinizin tükendiğini hissediyorsunuz. Kendinizi değişik faaliyetlerin içine atmak istiyorsunuz ama isteksizliğiniz herşeye engel oluyor. Oysa değişik ortamlara girme ve yeni insanlarla tanışma olanağınız var ve arkadaşlarınızın bu konuda içten talepleri var ama siz inatla yalnız kalmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Sevdiklerinize yakın olmaya ve onlara ilgi göstermeye çabalıyorsunuz. Geçmişteki hatalarınızı bu tarzınızla etkileyip unutturmaya çalışıyorsunuz. Gireceğiniz bazı iletişimler ters tepki yaratabilir. Sağlıklı düşünerek kararlarınızı buna göre vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Birlikte olduğunuz kişinin bugün işiyleilgili bir sorunu olabilir. Ona destekolmalısınız. Kararlarınızı rahat veriyorsunuzama hayata geçirirken birazsıkıntı çekiyorsunuz. Maddi sorunlarınızı gizlemekyerine ailenizle paylaşarak çözüm bulmayıdeneyin. Sağlığınız için spora başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Ay burcunuzda ve sizi canlı enerjilerle donatıyor. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz gibi beklemede olan projelerinize hızlı biçimde yön verebilirsiniz. Duygusal açıdan hassaslık gösterdiğiniz konular ise bitmekte. Daha fazla cesaret gösterebileceğiniz adımlar yaratıcı yanlarınızı öne çıkarma şansı verecektir. Aşkta daha özverili ve yapıcı olmanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Üstün görev bilinciniz var. Girişimcisiniz. Her türlü desteği hakkediyorsunuz. Tavsiyeler ve destekler bugünlerde sizin için önemli. Bazı ilişkilerde gurur yapabilecek koşullarda görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Sizin kent dışında tatil programı yapma isteğinize dostlarınız ekonomik nedenlerle karşı çıkabilirler. Bugünlerde harcama dürtülerinizi frenlemeniz gerekiyor. Dengelemeye çalıştığınız maddi durumunuz fedakarlıklar istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Arkadaş ilişkilerinizde sizin sorumlu olmayacağınız pürüzler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed