Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
Bugünlerde size uzatılan elleri sıkmak istemezseniz, hatırlayın: Hem birlikte çalışıp, hem de karşı tarafı yenme şansını yakalama ihtimaliniz de var! Geçmişte birlikte çalıştığınız ya da hareket ettiğiniz kişilere veya organizasyonlara yardım edebilirsiniz. Bu aktiviteler esnasında yaratıcılığınız artabilir ve aklınıza yeni fikirler gelebilir. Aşk hayatınız veya bağlayıcı sözler ön planda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
Yeni tanışmalara ve onların getirdiği yeni dostluklara çok eğilimlisiniz. Bu konudaki girişimciliğiniz çevrenizi zenginleştiriyor ve sorunlarını, düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyenlerin sayısı çoğalıyor. Yakın bir zamanda çok ilgisiz olduğunuz bir alan sizi cezp edecek. Uzak akraba ilişkilerinizde yakınlaşmalar, sık görüşmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
Sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı açmalısınız. Yoksa bu durum moralinizi her seferinde bozacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
Bugünlerde alacağınız para haberi yüreğinizi ferahlatacak. Bu sayede geçici de olsa rahatlayacaksınız. Yatırımlarınızda dikkatli davranın. Bazı kayıplar olabilir. Emin olmadığınız girişimlerden uzak durun. Duygularınıza karşılık verecek insan sonunda karşınıza çıkacak. Sağlığınıza dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
Daha dinamik ve streslerden uzaklaşacağınız bir gün. Keyif aldığınız konuları daha farklı gözlerle ele alabilirsiniz. Yaptıklarınızla göz dolduracağınız söylenebilir. Hayata daha iyimser bakmalı gereksiz endişeleri arka planda bırakmalısınız. Sosyal hayatta yaşanan zorlu sürece rağmen, sevdiklerinize öncelik vereceğiniz zamanlar sizi dinlendirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
İsteklerinizi göz dolduran becerilerinizle kolay elde edebiliyorsunuz. İş hayatında işle sınırlı ilişkiler içinde olmayı tercih ediyorsunuz. Çapınızı doğru değerlendirmeniz, daha cesaretli olmanızı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
İş hayatınızdaki aktifliğiniz maaşınıza yansıyabilir. Para konularında risk almaktan mümkün olduğunca kaçınmanız gerekiyor. Sizi yüreklendiren kişilerden çok gerçekleri göz önünde bulundurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ağustos 2018)
Aklınıza koyduğunuz işte acele etmeniz ve tedbirsiz davranmanızın kötü sonuçlarına katlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144587 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed