Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Bazı endişeleriniz olabilir veya bazı konularda kötümser düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, olayların olumlu taraflarına odaklanmak olumsuzlukların içerisinde huzursuz olmaktan daha verimli sonuçlar elde edilmesine yardım edecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün ev, aile, gayrimenkul veya yaşadığımız yerle ilgili konuları ya da problemleri mantıklı şekilde ele alabilir veya bu başlıklardaki iş ve görevlerimizi konsantre şekilde tamamlayabiliriz. Ortaya çıkan bilgi ve haberleri doğru kullanabilir ve olayları otoritemizi göstererek(despotluk değil!) ele alabilirsek yararlı sonuçlar elde edebiliriz. Bu kontrolü sağlayamamamız durumunda ise, ilişki veya iş birliklerimizde zorlanabiliriz. Öğle saatleri civarında, planlarda değişiklikler söz konusu olabilir veya ani gelişmelere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Bir yakınınızın yaşadığı duygusal beraberliği çok destekliyorsunuz. Taraflar sizin söylediklerinizden fazlaca etkileniyor. Bu desteği verirken, ilişkiye çok olumsuz bakanların gerekçelerini de irdelemenizde yarar var. Kurallarınızdan taviz vermekten hoşlanmadığınız için zaman, zaman kırıcı olabiliyorsunuz. Kurallarınızın gerçekçiliği, sizi inatçı tavırlara sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Aşk hayatınızda hiç beklenmedik olaylar olacak. Ancak maddiyatınıza dikkat. Alışveriş düşkünü oldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Beklenen haber gecikmeli gelebilir. Eğer alacağınız bilgiye göre devam edecek başka bir işiniz varsa durup beklemek yerine onlara yönelebilirsiniz. Daha sonra yapılacak olan bir işi öne çekin ki, büyük sarkmalar yaşanmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Hayatı daha derin ve ciddi biçimde algılamaktasınız. Zira kendinizi geliştirmek adına eğitim hayatınızda yeni bir bakış açısı gerekmekte. Bu konuda sorumluluk getiren yeni ilişkiler ortaya çıkabilir. Size esneklik kazandıracak yeniliklere açık durmakta yarar var. Kariyerle ilgili hedeflerinizde ise bulanık etkiler altındasınız. Özgüveninizi geliştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Aralık 2020)
İş yerinizde patronvari tavırlar içine gireceksiniz. Bu tavır, kendinize yakıştırdığınız yeni imajla ilgili. Projeleriniz gerçekçi ve akıllıca olursa insanlar sizi ciddiye almaya hazırlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Paranız biraz risk altında. Bir konudaki kararlılığınızı, aldığınız uyarılarla azaltabilirseniz, bu riski ortadan kaldırabileceksiniz. Biraz daha sağlamcı arayışlar, aile içi tartışmalı engelleme niyetlerini de azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bugün sorumluluklarınızı ihmal etmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed