Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün olmasını istediğiniz kariyer yaşamınızla ilgili tüm hedeflerinizi tekrar gözden geçirecek ve bu konuda sizde olan eksiklikleri görüp tamamlama çabası içine gireceksiniz. Bunu gerçekten istiyorsanız tüm adımları dikkatlice takip etmeniz gerekecektir. Aksi halde boşluklar olması durumunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Dış etkenlerin ve enerjinizi aşağıya çeken insanların söylemlerini kafanıza takmamalı ve azminizle ilerlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2018)
Dün yaşadığınız bir sorunu bugüne taşıyabilirsiniz. Bunun bir yararının olmadığının farkındasınız ama kendinizi kontrol edemiyorsunuz. Özel yaşamınızda da, işinizde de önemli bir sorununuz yok ama yakınlarınız sorunları büyüttüğünüzü düşünüyorlar. Bugün bu konuda bir uyarı alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
AŞK: Sessiz, sakin ve gerçekçiyaklaşımlarınızla partnerinizingönlü fethediyorsunuz. Tamonun idealindeki eş sayılırsınız.Ama onun tutarsız davranışlarınagöz yummanız gerekecek.PARA: El açıklığınızdan dolayıbugün zor anlar yaşayabilirsiniz. Bir türlütutumlu olmayı öğrenemediniz. Siz zora düşünceyardımınıza koşan olmuyor.SAĞLIK: Kendinizi dinlemediğiniz taktirde ufaktefek rahatsızlıklarınızı hissetmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Hayatta olumlu düşünmenin yararlarını göreceksiniz. Çabalarınızın karşılığını almaya az kaldı. Gün içinde fazla harcama yapmayın. Yatırımlarınıza yönelin. Bugün bazı konularda yanılgıya düşebilirsiniz. Duygusal hayatınızda yaşadığınız fırtınalar sizi güvensizliğe itebilir. Moralinizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Evde artan bir hareketlilik söz konusu. Aile içi ilişkilerin size destek vermesi ile yeni kararlar almaktasınız. Zira bu dönem eve yönelik yeni planlar peşindesiniz. Yeni bir yere yerleşmekle ilgili uğraşlara öncelik verebilirsiniz. Eldeki kaynakların daha dengeli kullanılması da önemli olmalı. Ailenizle olan ilişkilerin hareket kazanması söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2018)
İş yerinizde bazı mevkilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı. Sizi bugün ve önümüzdeki günler çok yoğun bir iş temposu bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2018)
Size yakın insanlarla geleceğe yönelik yatırım düşünceleri içine gireceksiniz. Planlı davranıyorsunuz. Ama abartılı sağlamcılığınız, kendinizin olduğu kadar yakınlarınızın da özel zevklerini sınırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2018)
Sizi belli bir zaman dilimi içinde ciddi kararlara zorlayan gelişmeler içindesiniz. Belli bir süreçte, belli konularda yanılgılara düşme şansınız yok. Doğru karar ve seçimlere zorunlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed