Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Geçmişten her ne kadar ders aldığınızı hissetseniz de çalışma ortamınızda ve finansal konularda yapmamanız gereken aynı hatalara düşme olasılığınıza karşı yine de çok dikkat etmenizde fayda vardır. Zira iyice anlamadan giriştiğiniz finansal yatırımlar ilk etapta çok cazip gibi gözükse de bunların İleriye yönelik daha fazla götürüleri de olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Uzun bir yolculuk sizi bekliyor. Bunu ne zamandır gerçekleştirmek istiyordunuz ve işte karşınıza inanılmaz bir fırsat çıkıyor. Bu fırsatı değerlendirmek adına çevrenizdekileri kırmaktan kaçınmalısınız. Özellikle hep aynı kişiyle atışıyor olmanız insanların tepkisini çekmeye başladı. herkesin sizin düzeninize ayak uydurmalarını bekleyemezsiniz. Biraz daha anlayışlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
AŞK: Partnerinize bazı özel ailesırlarınızı açıklamamalısınız. Budurum sizlerin mutluluğunuzaset çekebilir. Bir takım sorunlarıkendi içinizde çözme imkanıbulmalısınız.PARA: İş yerinizde ne kadar iyikonumda olursanız olun yerinize talipler çıktığınıbilmelisiniz. Bunun için övünme günü değil zeki,pratik ve eli çabuk işler yaratmalısınız.SAĞLIK: Bazı problemlerinizi içinizde yaşadığınıziçin çok fazla baş ağrıları hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Yakın çevrenizle iletişim sorunları yaşayabileceğiniz bir gün. Bakış açınız tam olarak anlaşılmayabilir. Doğru kelimeleri seçip, anla-şılır olmaya özen gösterin. “Yılmadan gerekiyorsa sabırla bir kez daha anlat” diyor gökyüzü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Bugün kariyerinizde hoşunuza gidecek bazı hareketlenmeler olabilir. İş hayatında tanınmanızı sağlayacak fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla özellikle üstlerinizle paylaşımlarınız artabilir. İletişiminiz oldukça olumlu gözüküyor. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşma yönünde epey yol kat edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
İşinizle ilgili bazı gelişmeleri yakından takip ediyor ve gerekli değişiklikleri yapmayı istiyorsunuz. Ancak bürokrasi engelleri yüzünden de canınız sıkılıyor. Bu tür sorunları kafanıza takmamaya çalışın ve yapmanız gereken işleri harfiyen yerine getirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Onunla bazı konularda uzlaşmakta zorluk çekiyorsunuz. Gergin haliniz ve sinirli tavırlarınız iş arkadaşlarınızla aranızda gerginlik yaratıyor. Özellikle bugün biraz daha sakin olmaya çalışın. Düşüncelerinizi sakin bir dille ifade etmelisiniz. Alacaklarınızı zamanında tahsil edemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Geçiminizi sağlıyorsunuz. Ama başka şeyler için para lazım. Bu günlerde ekstralarınız çok. Bunlar sizi zorluyor. yardımsız altından kalkamayacak ve her zamanki kaynaklarınıza başvuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Son günlerde enerjinizi doğru olarak kullanmıyor ve kendinizi çok fazla yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed