Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
Diğerlerinin plan veya programlarının peşinden gidebileceğiniz veya en azından diğerlerinin ajandalarına uyum gösterebileceğiniz günlerdesiniz. Bunu boyun eğme veya diz çökme gibi görmemeli, tam tersi bilge kişiliğinizin bir parçası olarak değerlendirmelisiniz.Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
Uzakta ihmal etmiş olduğunuz arkadaşınız sizi düşünüyor. Eski yakınlığınızı korumamanız onu biraz üzmüş olabilir. Ama siz gözden ırak olan gönülden de ırak olur sözünü doğrularcasına çevrenizdekilere dönmüş durumdasınız. Bugün telefon trafiğiniz yoğun geçiyor. Akşam dışarı çıkma planlarınızda ufak bir değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
AŞK: Küçük kırgınlıklarınızbüyüyebilir. Sevdiğiniz kişidengün içinde uzak durmaya çalışın.Evinize gelen konuklarınızındedikodularına da kulaktıkarsanız emek verdiğiniz aşkyaşamınızı yitirmemiş olursunuz.PARA: Gözlerinizi dört açın, çevrenizde elinizdekiparaya göz dikenler var. Saygın kişiler ile bir arayagelerek paranızı değerlendirin.SAĞLIK: Başınızdaki karabulutlar dağılmadıkçahastalanma ihtimaliniz yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
Coşkularınızı ön plana çıkarmak adına yapacağınız çalışmalar içindesiniz. Bugün, satın alma konusunda ısrarcı davranacaksınız. Duygularınızı çok kolay ve net bir şekilde ifade ediyorsunuz. Parayla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Aile içindeki tartışmaları abartmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
Sorun yumağı haline gelen bir konuda değişik görüşleriniz var. Bayağı değişik oldukları için, belirtip belirtmemekte kararsızlık çekiyorsunuz. Ama sorumluluklarınız adına bunu yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
Yapmak zorunda olduğunuz ödeme için beklediğiniz gelişmeler olgunlaşıyor. Para konularında sağlam duruyorsunuz. Ama küçük riskler, iş görür kazanımlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2019)
Bugün sanatsal yeteneklerinizin gelişmiş olacağı ve hayal gücünüzün oldukça gelişmiş olacağı bir gündesiniz. Bu konularda yapacağınız faaliyetler size başarı getirecektir. Organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed