Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Eski hobilerinizi ya da yapmaktan zevk aldığınız şeyleri hatırlayabilirsiniz. İlgi alanlarınıza yönelmeniz veya arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz üzerinizdeki baskıyı ve stresi azaltabilir. Yeni ve yararlı bir arkadaşlık söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Ev içinde bazı düzenlemeler yapma isteğiniz var. Ama konuyla ilgili maddi bilanço sizi biraz kararsızlığa sokacak. Hayata karşı çok istekli, çok heveslisiniz. Bu özelliğiniz, sizde sürekli olarak yenilikler yapma arzusu yaratıyor. Bu yenilikçi görüntünüz, iletişim kurmada yararlı bir malzeme. Fakat yeniliğe kapalı olduğunuz yanlarınızı gizlememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
AŞK: Aşk konusunda kendinizeözel bir şans tanımıyor ve süreklikarşı cinsi eleştiriyorsunuz.Bugün yalnızlığa mahkumolabilirsiniz. Çünkü sevdiğinizide bir hayli incittiniz. Şimdiondan itaat ve aşk beklemeyin.İŞ: Üst düzey yöneticiliği arzu edebilirsiniz.Mevcut olan işinizde zaten gerekli saygınlığıgörüyorsunuz. Biraz sakin olup otoriteuygulamaya çalışmaktan vazgeçin.SAĞLIK: Hazımsızlık sorununuz artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
İkili ilişkileriniz güçlü. Ancak kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce çok dahice sandığınız bazı düşünceleriniz çevrenizde tepkiyle karşılanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Yolculuk ve iletişim alanında daha dikkatli olmanız gerekebilir. Yazdıklarınızı mutlaka kontrol etmelisiniz. Acele etmek sizi daha fazla vakit kaybettirebilir. Ayrıca konuşmalarınızda gereksiz konulara girmeyin. Hep sonuca odaklanın. Eğitimle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Yakın çevrenizden ya da kardeşlerinizden sürpriz ziyaretler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Yolculuk bir süre sonra, ama gideceğiniz yerde ve girmeniz gereken ilişkilerde yabancılık çekeceğiniz endişenizi şimdiden yok etmeniz gerekiyor. Kotardığınız iş bağlantıları size öncelikler veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Bugünlerde doğru hesaplar içinde olmalısınız. Yakında kısmen de olsa düzelme içine gireceksiniz. Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Bugün istikrarı korurken kendinizi yeniliklere kapatmamalısınız. Kendinizi güvencede hissetme ihtiyacınızı abartmanız size çeşitli sorunlar yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed