Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Özel yaşamınıza dikkat edin Gün sizin için şanslı olabilir. Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmalar yapabilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Bütün enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklayın. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız önemli konumlara ulaşabilirsiniz. Özellikle sizden daha genç yaşta olan kimselerle son derece başarılı iş birlikleri kurabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Bugün birçok konuda yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ve başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sosyal hayatınız ve hobilerinizle ilgilenmek için oldukça uygun bir gündesiniz. Sosyal yaşamınızdaki aktivite sizi mutlu edebilir. Bugün dost çevrenizde ve sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Kartınız Örtünme... Bugün tüm benliğinizle bağlı olduğunuz işinizde bazı sorunları ört pas haline getirmek isteyebilirsiniz. Üstleriniz sizinle gurur duymakta. Örnek oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Değişiklik ve özgürlük arayışınız sizi beklediğiniz huzurlu enerjiye taşımayabilir. Mutlaka bağlarımdan kurtulmam lazım diyen içsesinizi susturmalısınız. Okumak, öğrenmek ve sukuneti yaratan gezilere çıkmak iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Kişisel alanda çok yoğun bir tempo söz konusu. Bir taraftan yakınlar ve kardeşlerle ilişkilere odaklanmanız gerekirken, diğer taraftan eğitim çalışmalarında daha kararlı olma zorunluluğu var. İşlerinizi ve planlarınızı somut biçimde ilerletmeye bakmalısınız. Ancak evde yaşanan hareketlilik ve yerleşime ait temalar sizi biraz dağıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Bugün sizin için yoğun bir iş günü olacak. Şirketler arası büyük bir hareket olmamasına rağmen, şirket içinde biriken ufak tefek işler sizi bütün gün meşgul edecek ve yeterice yorulmanıza sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Sevgilinizin bazı şikayetleri size dış kaynaklı geliyor. Birkaç arkadaşının size olumlu bakmadıklarını biliyor ve ilişkinizin onlardan etkilendiğini düşünüyorsunuz. İşinizle ilgili uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar, bugün yine karşınıza çıkabilir. Yaşadığınız sorunlar motivasyonunuzu etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Bugünlerde maddi olarak şanslı günler geçireceksiniz. Hiç beklemediğiniz bir yerden parasal yardım gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Ailenize karşı son günlerde saygıyı eksik ediyorsunuz ve uygunsuz hareketlerde bulunuyorsunuz. Büyüklerinize karşı biraz daha saygılı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed