Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Eğer dün bazı görüşme ya da işlerinizi ertelemek zorunda kalmışsanız bugün onları tamamlayabilir, yapmak istediğiniz bir yolculuk varsa ona çıkabilirsiniz. Çok rahat bir durumda olmanıza rağmen üzerinizde süregelen gerilimden gelen bir bitkinlik ve zihinsel yorgunluk bulunabilir. Bu yüzden bugün zihinsel aktivite isteyen işlerden ve fiziksel yorgunluklardan uzak durmalısınız. Aslında en iyisi günün tamamını dinlenmeye ayırabilmenizdir. Bir çok açıdan şansınız açık. Dostlarınızla birlikte olmanız ya da sinema gibi bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Bu sıralar keyfinizi azaltacak, ama birkaç gün için katlanmak zorunda kalacağınız bir sorununuz olacak. İyi zaman geçirmeniz, soruna tahammüllü yaklaşabilmenize bağlı gibi görünüyor. Bazı ayrıntıları atlayabiliyor, sezgilerinize duyduğunuz haklı güveni fazla payelendirebiliyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunma arzunuz, yakında sürpriz fırsatlar yakalayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Kartınız Gerçek... Hedeflerinizi her ne kadar yüksek tutsanız da bazı kurallarınızdan ödün vermiyorsunuz. Oysa bugün biraz daha ılımlı olmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Riskli yatırımlar, arkadaşlarla girişilecek maddiyata dayalı işler bugün uzak durmanız gereken şeyler. Farkında olmadan sizi hatalı hamleler yapmaya teşvik eden insanlar olabilir bugün çevrenizde. Ödemeli işleri erteleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Ortaklaşa işlerin size getirdiği sorumluluklar söz konusu. Öncelikle yeni anlaşmaları size sağlayacağı olanakları iyi belirlemeli, fırsatları kullanmalısınız. Daha paylaşımcı olduğunuz bu dönem yakın arkadaşlıkların getirdiği akıcı şartlar da olacak. Eğitim hayatınızı ilgilendiren gelişmeler size önemli sonuçlar alacağınız sorumluluklar yükleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2019)
İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak. İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Yakın zamanda para konulu bir yolculuğunuz olabilir. Maddi sıkıntısı olan dostlarınız için girişimleriniz olabilir. Son dönemde yaşadığınız kimi parasal yalnızlıklar, sizi bazı küskünlüklere sokmuş gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Aslında az sevilme endişesi değil, partnerinize karşı gizli bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Öncelikle bunu kabul etmeniz ve bununla savaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed