Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Diğerlerinin neler yaptığına odaklanarak bazı şeyler öğrenebilirsiniz. Fiziksel çaba gerektiren işlere enerji harcayarak yeteneklerinizi geliştirebilir ve imajınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizi göstermekten ve el attığınız her işe kendi imzanızı atmaktan çekinmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs’ün olumlu görünümü öğle saatlerine kadar estetik, aşk, sanat ve yaratıcılıkla ilgili konularda bizi destekliyor olacak. Öğle sonrası saatlerde daha gergin geçebilir, huzursuz hissedebilir veya tartışma ortamlarına girebiliriz. Kelimelerimizi dikkatli kullanmamız ve sakarlıklara veya ufak tefek kazalara karşı da tedbirli olmamız gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Bu haftaya ertelediğiniz kararların fazla gecikmeye tahammülü yok. Bu hafta bir sonuca bağlamanız gerekiyor. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olduğunu biliyorsunuz. Bütün bunların dışında , çok yakında kendinizi hiç hazır olmadığınız bambaşka bir konuda karar aşamasında bulacaksınız. Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bu konu acil olarak müdahalenizi isteyecek. Yakınlarınız arasında sürekli gündemde tutulan bir küskünlük, sizi canınızdan bezdirmiş gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
AŞK: Bugün sezgilerinizlehareket ediyor, içinizdekişüpheleri yok etmeye özengösteriyorsunuz. Partnerinizşüphelerinizi hissetmemeli yoksaemekleriniz boşa gider.PARA: Parasal açıdan bir servetharcıyormuşçasına eliniz cebinizde. Bütünsavurganlığınızın bedelini bugün göreceksiniz.SAĞLIK: Canınızın sıkıldığı her şeyi gece yatıncadüşünmeye başlıyor ve uykunuzu bozuyorsunuz.Tansiyon sorunlarınızı düşünerek bunu yapmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Derinden bağlandığınız bir kişi ya da alışkanlığın artık size eskisi kadar fayda sağlamadığını görmeniz gerekiyor. Gerçekleri kabul etmekte zorlanırsanız zararı yine size dokunur. Kendinizi kandırmaya devam etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Burcunuzda ilerleyen Ay size canlılık ve dikkat çekme şansı getiriyor. Yeni fikirler ve harekete geçirici şartları kullanabilir, istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. İşlerinize ciddi yaklaşmanız gereken bu günlerde, gündeminize pek çok konu alabilirsiniz. Kişisel adımlar açısından parasal konular öncelikli olabilmeli. Cesaret göstermeniz gereken para konuları sürprizler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2020)
İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hak etmediğiniz bazı davranışlarla karşılaşabilirsiniz ve bu sizin tepki göstermenize yola açacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Kılık, kıyafet konularında biraz zaaflısınız. Bu zaaflarınız kazancınızla denk düşmüyor. Birkaç gün içinde para beklentili uzunca bir yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Birtakım kararlarınızı yeniden gözden geçirmeniz, yeni kolaylıklar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed