Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Duygusal konular üretkenliğinizi düşürebilir. İstediğiniz şeylerin peşinden gitmeniz gerekiyor. Evinizde konforu arttırıcı veya daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Bir arkadaşınız bu hafif sıkıntılı döneminizde size yardımcı olmaya çalışacak. Dostluğunuzun değerini daha da anlayacaksınız. Yapıcı tutumunuzla bazı kırgınlıkları ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüz size yön veriyor. Gün boyunca akşam saatlerinde yapacağınız önemli bir görüşmeye hazırlanacaksınız. Görüşme umduğunuzdan daha iyi geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
AŞK: Eğer yeni bir ilişkiyebaşlayacaksanız bugünlerdebaşlamasanız daha iyi olurçünkü duygularınızıkestiremiyorsunuz. Kimseyeemin olmadan ümitvermemenizde fayda var.İŞ: Yeni gelirler edinmeniz olası. Yeni işlereaçıksınız ve ek gelir günleri başlıyor sizin için.SAĞLIK: Sağlığınıza dikkat ediyor ve kendinizebakıyorsunuz. Beslenme probleminiz de yokancak bayanlar makyajda abartıya kaçmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Ortaklıklar konusunda beklemenizde yarar var. Bugün, bazı dostlarınızın sizden destek beklediğini görecek ve yardım etmek isteyeceksiniz. Karşı tarafın yapacağı hataların sorumluluğunu yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın bazı olayları gizlemesi kafanızı karıştırmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Bazı belirsizlikler devam etse de, iyimserliğinizi korumalısınız. Duygularınızı ve sezgilerinizi daha güçlü biçimde kullanabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamak yerine öncelik kazanacak eve ait başlangıçları ele alabilirsiniz. Zira bu dönem yuvada yaşanan değişlikler size bazı sorumluluklar getirdi. Ailenin desteği size yeterince rahatlık ve esneklik sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2021)
İş hayatınızda disiplini seviyorsunuz ve hatayı affetmiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bu başarınızdan dolayı size imreniyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Mali açıdan kendinizi güvende hissediyorsunuz. Harcamalarınızı azaltmanız ile maddi açıdan bir rahatlama dönemine girdiniz. Bugünlerde kendiniz yada sevdikleriniz için harcamalara girişebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Önümüzdeki günlerde sağlık konulu emek ve para harcamalarınız olabilir. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed