Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Kafanızdaki bazı konular netleşmediği sürece yaşamınıza renk gelecek gibi gözükmüyor. Finansal ilişkileri beraber yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki kutuplaşma ev ve aile hayatınızda da gerginliklere neden olurken aslında farkında olmadan attığınız adımlar bütün bunları yaşamanıza neden olmaktadır. Bugün kazançlarınızı toparlamanız gerekmektedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Bugün tatilin tadını çıkarmaya çalışıyor, ama yapamıyorsunuz. Heyecanlı, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Ama bu coşkuya katılamıyorsunuz. Çünkü sevinci asıl paylaşmak istediğiniz kişinin, yani sevgilinizin durgunluğu sizi de keyifsizleştirecek gibi görünüyor. Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Öncelikli olmanız ve kişiliğinizi tam olarak kazanmanız size sevinç ve mutluluk aşılamaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Borç alıp verme ya da uzun vadeli bir maddi yükümlülüğün altına girme kararı için çok elverişli değil. Talebinize olumsuz yanıt alabilirsiniz. Size farklı tekliflerle gelenlere de biraz daha temkin-le yaklaşmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Sizin için kritik bir dönem olduğu söylenebilir. Kendinizi baskı altında bulabilir, yanlış kararlar alabilirsiniz. Zira ortaklıkların hayatınıza getirdiği değişiklikler kafa karışıklığı yaratacaktır. Anlaşmalar açısından daha akılcı olmanızda yarar var. Eleştirilerden yararlanmalı, önünüzü açacak yeni ortalıklara zemin hazırlamalısınız. Aşk hayatınız hareketli geçiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
İş yaşantınızdan bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle özel hayatınız ile ilgili sorunlar sizin bazı işlerinizi halletmenizi zorlaştırabilir. İş hayatınızla özel hayatınızı birbirine karıştırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor. Kararsız davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedebileceğiniz bir gündesiniz ve gelir gider dengenizi ayarlamakta başarılı olacaksınız. Geçmişte kalan bazı sorunlarınız yeniden ortaya çıkabilir ve maddi olarak sizi etkileyebilir. Bugün daha çok maddi konularda temkinli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Kendinizi bir süredir hazırladığınız bir konuşma esnasında, hesapta olmayan yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed