Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
Kelimelerinizi dikkatli seçmeli ve cümlelerinizi dikkatli kurmalısınız. Hiç kimse ‘’ Demek tansiyonun 19’ a çıktı? Ve ‘’ çok yorgunum, arabayı sen kullanır mısın? ‘’ cümlesini bir arada duymak istemez sonuçta öyle değil mi? Yükselen burcunuzun yorumunu okumayı lütfen unutmayın
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
Sürekli şans tanıdığınız biri, hayatınızda anlamlı bir yer tutuyor. Önümüzdeki günler içinde mevcut koşulların baskısıyla ona bazı düş kırıklıkları yaşatacaksınız. Risk korkunuz, şansınızın küçük oyunlarla yetinmesine neden oluyor. Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi ile sizi fazlaca etkileyecek. Onun bundan sonraki yaşamınızda yer almasını isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
Kartınız Aşıklar... Aşkla bağlandığınız işinizde sorun çıkma ihtimali yükseliyor. Ancak mutlu olmamanız için bir sebepte görünmüyor. Biraz daha sabırlı olmanız yeterli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
İletişim, haberleşme ve öğrenimle ilgili konularda olumlu bir gün geçireceksiniz. Yakınlarınızla kötü olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Sizinle ilgili herhangi bir konuyu birlikte ele alarak önemli kararlar verebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili çok önemli adımlar atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
Kişisel konularınız ve hedefleriniz netleşiyor. Düşüncelerinizi yapıcı biçimde ortaya koyarak eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Zihinsel açıdan sizi oyalayan konularda ise disiplinli olmanız gerekebilir. Eğitim hayatınızı yakından ilgilendiren olumlu gelişmeler ise size yeni fikirler vermekte. Kısa yolculukların getirdiği parasal meseleler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
Yakında hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak. Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
Aile bireylerinden birinin savurgan isteklerini denetleme çabanız, yakında netice verebilir. Giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz çok belli oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2020)
Öğleden sonra yanınıza gelecek kişilerin niyeti ağzınızdan laf alıp dedikodu yapmak; aman dikkâtli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed