Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2018)
Dostlarınızla konuşacağınız özel konularda kırmızı çizgilerinizi çizmeli, kendi hayatınıza müdahale etmelerini engellemelisiniz. İlişkilerde köprüleri kurma adına fedakârlık gerektiren ilk adımları atacak ve bundan dolayı büyük mutluluk duyacaksınız. Sevmek ve sevilmek bu kadar güzel bir duygu iken egonuza yenik düşüp mutluluğunuzu engellemeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Nisan 2018)
Bugün siz hem fiziksel açıdan hem de insanlarla olan ilişkileriniz açısından gerilimli bir gündesiniz. Özellikle bir Terazi kadınıysanız ruhsal gerilimi daha fazla hissedeceksiniz. Karşı cinsten eski bir dostunuzu arayacak dertleşecek, açıkçası onun güzel sözleri ile ruhsal dengenizi yeniden bulmaya çalışacaksınız. Maddi konularda ve önemli konumdaki kimselerle olan ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2018)
Sizdeki sevecenlik ve şefkatpartnerinizi mutlu ediyor.Uyumlu olduğunuzudüşünüyor fakat sizilgisizlikten bunaldınız. Kararverirken cesur olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2018)
Kendi duygularınızla hareket etmekyerine, başkalarının etkisi altında kalıyorsunuz.Sevgi alışverişinde bencilsiniz.Bu tutumunuz karşınızdaki kişininduygularıyla oynamanıza neden oluyor.Özellikle bugün iş yerinde başkalarıyla tartışmayın.Yaratıcılığınızı görmezlikten gelmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2018)
Artık gündeminiz değişiyor. Süregelen ortaklaşa işler açısından kritik bir gün Beklemediğiniz eleştiriler alabilirsiniz. Dışsal koşullara teslim olmanız gereken bu süreçte bazı karşıtlıklar sizi yıpratacaktır. Kararsız kaldığınız pek çok yeni öneri ise bu günlerde akıcı ilerlemeyecek. Eşin duygusal durumundan kaynaklanan pek çok sorun sizi yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Nisan 2018)
İş yerinizde bazı mevkilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı. Sizi bugün ve önümüzdeki günler çok yoğun bir iş temposu bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2018)
Yaşadığınız ilişkiden ne kadar isteseniz de kurtulamıyorsunuz. Memnun değilsiniz, sürekli tartışma ve kavga dolu bir beraberlik bu. Bu durum sizi oldukça rahatsız ediyor. Maalesef mutlu günler geride kalmış. Yapacağınız en akıllıca iş bu ilişkiyi bir an önce bitirmek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Nisan 2018)
Kazancınız artmasıyla ilgili umudunuz kısa vadede gerçekleşmeyebilir ama bir süre sonra zam talebinde bulunabilirsiniz. Buna hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz. Yine de gerçekleşmesi için uğraşmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Nisan 2018)
Sevip saydığınız bir arkadaşınızın hakkında bazı söylentiler duyuyorsunuz. Bu laflar kafanızı karıştırıyor. Oysa ki, ilişkiniz bu saatten sonra kafa karışıklığını hiç hak etmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed