Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Bugün ilişkilerden yana tamam mı devam mı? Sorusunun cevabını alabilir, aşk hayatınızda uzun süredir devam eden fakat netleşmemiş birçok sorunu çözebilir ve kafanızdaki bütün soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Büyük bir sorun içerisinde kendini fırtınaya kaptırmış giden balıklar için son durak gözükebilir. Bu noktada üzülmek yerine sevinmek, tükenmek yerine yeniden doğmayı tercih etmelisiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizde ise baskı ve özgürlük konulu zıtlaşmalar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Bir konuda yaptığınız araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştirecek. Yanılmış oluşunuza kızacaksınız. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu bugünlerde çözebilirsiniz. Bugün sevincine hazırlandığınız bir beklentiniz var. Bu gerçekleşecek, ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir üzüntü sevincinizi yaşamanızı engelleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Yeni fikirler üretmektesiniz. İş yaşamınız her zaman size güç veriyor. Ancak bazı iş arkadaşlarınızla yollarınızı ayırmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Kendinizi yanında rahat hissettiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışın. Varsa kardeşinize zaman ayırın. Duygusal destek her iki tarafa da iyi gelebilir. Eğer aksi için özel çaba göstermezseniz iletişim trafiği yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
İş ve para konularında yeni kararlar almaktasınız. Çalışma kapasiteniz artmışken yeni atılımlar yapabilmelisiniz. Ancak harcamalarınızı iyi planlamanız lazım. Bu konuda rehavet içinde olmamalı, bütçenizi korumalısınız. Daha alternatif yollardan gelebilecek kaynaklar üzerinde durabilirsiniz. Tutumlu davranarak karlı yatırım planlarına yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Çok yönlü düşünceleriniz yavaş, yavaş ilgi görüyor. Çok yakında verimli görüşmeler içine gireceksiniz. Bugün size özel olarak bir konuda danışılabilir. Konuyla ilgili donanımlı olduğunuz düşüncesi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Maddi konularda oldukça başarılı etkiler altında olacağınız ve akılcı kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve bu konuda başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Bugünlerde yorucu sosyalliklerden uzak durmanızda yarar var. Akşama size gelecek olan konuklarınızdan ilginç haberler alabilirsiniz. Bunları birer dedikodu olarak değerlendirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed