Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer fertlerle tartışmalara girebilAile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açık olacaksınız. irsiniz. Çocukça davranışlarda bulunmaz veya engellerseniz, bu gibi tatsızlıkları önleyebilirsiniz. Bilgi ve öğrenme isteğiniz gün geçtikçe artıyor. Maddi konularda hesapsız davranmamaya daima özen gösterin, sonuçlar çok farklı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz, her ne kadar bazı aksiliklerle karşılaşsanız da. Bugün yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Kartınız Güneş... Su grubu burcu olduğunuz için bu kart size bir hayli uygun. Bir sıcak bir soğuk yaşam tarzınız bugün devam edecek. Olumlu haberlere hazırsınız ya olumsuzlara?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Günü yaşarken yaptığınız iş her ne olursa olsun coşkunuzu dışarıya yansıtabileceksiniz bugün. Bu da sizin kıymetinizin daha çok bilinmesine ve göstermediğiniz yönlerinizin fark edilmesine neden olacak. Buna olumsuz bakanlara karşı neşenizi dolu dolu gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Oldukça kararlı ve hızlı bir gün geçireceksiniz. Para durumunuzu içine alan önemli adımlar ve kazançlarınızda yaşanan yenilenmeler size güven verecek. Özellikle çalışma stilinizde yaşanan gelişmelerden yeni kaynaklar öne çıkıyor. Ancak aşırı ve dengesiz harcamalar olabilir. Fazla risk almamalı, bütçenizi olumsuz etkileyecek gelişmeleri gözden kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli. Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Ek para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, kaçınılmaz olarak işyerinizle ilişkinizi riske sokabiliyor. Ek işlerinize ayırdığınız zamanı ve emeği iş ortamınızda gizleme güçlüğü çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Çevrenizdeki insanlar hakkında olur olmaz yorum yapmamaya dikkat etmelisiniz. Siz konuşmayı ve eleştiriyi seviyorsunuz ama bunu karşınızdaki insanlar anlamıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed