Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
Aşk ve ilişkilerde pozitif yönde bazı gelişmelerin yaşanması mümkün olabilir. İlişkilerinizin olumlu yönünden beslenmeye özen gösterin. İhtiyacınız olan şey bugün ruhunuzun şifalanmasıdır. Ego, insanı yoran bir durumdur. Kendinizi boş yere yormayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
Bugün diğer günlere göre daha canlısınız. İçinizde yeni hevesler uyandı. İkili görüşmelerde sezgileriniz size yardımcı olacak. Her hangi bir engelle karşılaşmadan sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. İkna kabiliyetinizi kullanarak arkadaşlarınızı akşama bir yerlere gidip eğlenmeye ikna edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
Aşk hayatınızdaki değişimler için ani kararlar vermeyin. Hemen her güzeli beğenebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
Bir arkadaşınızla “kim daha güçlü” adına gireceğiniz mücadele “kim daha çok karşısındakine zarar verebilir” noktasına taşınabilir. Bu nedenle olgunluk gösterip ortamı yumuşatmanızda fayda var. Akşam bir davete gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
Pek çok açıdan yenilenmeler yaşıyorsunuz. Yaşadığınız değişimi iyi okumalı, gruplar içerisinde size güç kazandıracak ilişkilere bakmalısınız. Başkalarının ihtiyaçlarına duyarlı olacağınız çalışmalar da güne yön verecek şekilde gelişebilir. Dayanışma içinde olmalısınız. Kişisel çıkarların, işten gelebilecek maddi kaynakların üzerinde durmak gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
İş yerinizde bazı gelişmeleri tasvip etmeseniz de kabullenmek zorundasınız. Çalışmalarınıza hız vereceğiniz bu dönemde , performansınızla daha da göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
Para sıkıntınız yok. Etrafınıza da yetme çabanız sıkıntılar yaratsa da getirdiği mutluluk onu hissettirmiyor. Bazıları paranızın kıymetli olduğunu düşünüyor. Şehir dışındaki arsa meseleniz bir süre daha sürüncemede kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Temmuz 2018)
Kafanızdaki bir projeyi daha ileri boyuta taşımanız gerekebilir. Bu konuda bazı insanlardan yardım istemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed