Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Doğamız gereği sürekli yanımızda olan şeylerin bazen güzelliklerini fark edemeyip her günkü olağan şeyler gibi algılayabiliriz. Ancak onları kaybettiğimizde ise gerçek varlığından haberdar oluruz. Sizler de bugün yanınızda olanlara daha farklı bir gözle bakmalı ve onları kaybedeceğinizde neler yaşayacağınızı düşünmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2018)
Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Kartınız Bilgelik... Farklı olmak sizin için sıradan bir durum, marjinal fikirler üretmek konusunda üstünüze yok ancak her fikrinizi her yerde pat diye söylemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Eğer yanınızda çalışan insanlar yanlışlar yapıyorsa onları kırmadan elinizden geldiğince nazik davranarak yol göstermeye çalışın. Paranızı akıllıca harcamalısınız. sevdiğiniz kişininin sorunlarıyla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Parasal alanda önemli günler geçireceksiniz. Elinizdeki kaynakları korumaya yönelik kararlar alarak işe başlayabilirsiniz. Biraz ekonomi yapmak ve gereksiz giderleri kısmak en doğru yol olacak. Gelir kaynaklarınızı farklı yollardan elde edebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Ani para çıkışlarını göz önünde bulundurmalı, kaynaklarınızı korumak için çaba göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2018)
İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız. İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2018)
İyi duygularla, güzel niyetler besliyorsunuz. Ama yakın zamanda bunların niyetten ileriye gitmesi zor. Para durumunuzdaki düzelmeler, ancak kendi belinizi doğrultabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2018)
Sevgiliniz, siz ve en yakın dostlarınız, matrak bulduğunuz hayat küskün. Barış için ne tür bir yol izlemeniz gerektiği çok açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed