Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
Yakın çevre ve akrabalarınız ile yapabileceğiniz ortak konular gündeminiz de olabilir. Onlarla ilgili bazı yaşamsal planlar oluşturabilirsiniz. Bugün ani gelişen olaylar karşınızda tepkinizi kontrol etmekten çekinmeyin. Zira bunların sonuçları çok güzel olabilir. Bazen ne kadar yorulsak da yaşanılan sonuç her şeye değerdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
Ağır, ağır hedefinize doğru yaklaşıyorsunuz. Önünüze koyduğunuz hedef, siz yaklaştıkça o uzaklaşacak bir nitelik taşıyor. Bu konuda ikna etmek zorunda olduğunuz birileri var. Bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda size itici güç olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
Niyetinizi karşı tarafa belli edemiyorsunuz. Böylelikle o sizi anlayamayacaktır. Üzülen taraf siz olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
ilk adımı atacak cesareti bir türlü bulamıyorsunuz. İş yerinde size verilen sözlerin yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Her fırsatta bunu dile getirin. Ailenizden birinin sağlık sorunlarıyla yakından ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
Hayatınıza derinlik getirecek temalar içindesiniz. Duygusal ilişkilerin yarattığı gelişmelerle yön arayışınız hızlanıyor. Ancak ortaklaşa para mevzuları, kontrol etmeniz gereken ortak harcamalar gündeminizde. Yeni destekler bulacağınız bu dönem, yatırım odaklı kararlara yönelebilirsiniz. Düşüncesizce atacağınız adımları tekrardan düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Bir probleminiz var. Paylaşmamakla doğru yapıyorsunuz. Paylaşmanız durumunda işyerinizdeki konumunuz tartışılır hale gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
Sıkıntıları atacaksınız. Şansınız yaver gidecek. Şansınızın size kısa vadeli güldürü oyunları oynadığını görmeniz gerekiyor. Sıkıntısız döneminiz bu kez sizi de şaşırtacak kadar kısa sürecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2020)
Edilgen, zayıf biri gibi davranıyorsunuz. Sizden daha baskın karakterli birinin sizden daha zeki olmadığı halde, sizin adınıza kararlar vermesine göz yumuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed