Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Özel hayatınıza yeni biri dâhil olabilir ve onunla ilgili güzel bir takım planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu kişi geleceğe yönelik size güven ve sevgi verebilecek biri olabilir. Partnerinizi her yönüyle tanımaya çalışmalı ve tam olarak duygularını anlamaya önem vermelisiniz. Bununla birlikte sağlığınıza daha çok dikkat etmeli ve size zarar veren bazı alışkanlıkları terk etmelisiniz. Özellikle bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İlle de güven istiyorsunuz. Karşınızdakilerin güvenini sık sık tazelemelerini bekliyorsunuz ama bu her zaman mümkün değil. Bir yakınınızdan güveninizi sarsacak bir davranış görebilirsiniz. Ama bunu yeterince objektif değerlendiremeyebilirsiniz. Küçük sağlık sorunlarınızı önemsemiyormuş gibi yapıp aslında gereğinden fazla abartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İş hayatınızda yıldız gibi parlayacaksınız. Fiziksel olarak da ışıltınız herkesi etkiliyor. Partnerinizin gözüne ayrı bir çekici görüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde yüksek tansiyon olabilecek bir gün. Zaten olan bir sorun sudan bahanelerle büyüyebilir ya da yepyeni bir gerilime sahne olabilir ilişkiniz. Bu kavgadan daha büyük bir aşk da çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Somut işler ve getirdiği yeni sorumluluklar söz konusu. İşte devam eden tempo şimdi takım çalışmalarında sizi bağlıyor. Başkalarının önerileri ile daha planlı ve organize ilerleme şansınız olacak. Somut sonuçlar çıkaracağınız şartlar aynı zamanda destek göreceğiniz fırsatlar getirecektir. Sosyal alanda kendinizi geliştirebileceğiniz sorumluluklar alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İşyerinizde sizinle ilgili güzel şeyler düşünülüyor. İş tecrübeniz ve bilginizle çok beğeniliyorsunuz. Büyük bir özveri içinde çalışıyorsunuz. Bu özellikleriniz yakında sizi çok sevindirecek biçimde karşılığını görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Aile içindeki müsriflik sizi düşündürüyor. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayabilecek. Parasal destek verdiğiniz yakınınız yavaş yavaş düze çıkıyor. Yakında o musluğu kapatmayı düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Bugünlerde algılarınız açık olmalı. İş ilişkilerinizde belli edilmeden birileri tarafından sınanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed