Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Kariyerinizle ilgili konularda kararsızlıklar yaşadığınız bazı problemleri ve geri vitesleri artık bir kenara bırakın ve olaylara biraz daha finansal beklentileriniz üzerinden bakın. O zaman cevabı daha kolay buluyor olacaksınız. Zira her konuda bazı sorunlar çıkması aslında hep olabilir şeyler olduğundan bunları kafanızda fazlaca büyütüyor olmanızdan dolayı hayatınıza bir türlü şekil veremiyor olabilirsiniz. İnanın sorunsuz bir hayat hiçbir yerde yoktur. Ancak bu sorunları daha aza indirme şansımız vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Arkadaş çevrenizde bazı insanlarla sohbeti koyulaştırıp karşılıklı yeniden tanışma seansları yapabilir, böylece aradaki yüzeysel sorunları asgariye indirebilirsiniz. Ama yine de aşırı duygusallığınızı dengelemeye, kimi ne kadar tanışmış olduğunuza iyice dikkat etmelisiniz. Bugün hayatınızın her alanındaki ilişkilerinizde uyumluluğu arttırma çabalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
İş hayatınızda yıldız gibi parlayacaksınız. Fiziksel olarak da ışıltınız herkesi etkiliyor. Partnerinizin gözüne ayrı bir çekici görüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Son zamanlarda iş hayatında bazı çalışanlarınızın acemice hataları sizi çılgına çeviriyor. Kadro değişikliği yapmayı düşünseniz de şu anki maddi imkanlarınız yetersiz. Eşinizle yaşadığınız tartışmalara artık son verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Gün içinde sizi zorlayan enerjiler olabilir. Kendinizi ifade etme becerinizi sıklıkla kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Masaj veya bakım gibi bazı randevularınızda gecikmeler ya da iptaller olabilir. Hiç canınızı sıkmayın. Akşam saatleri müthiş eğlenceli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Özellikle duygusal konularda önemli gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Bir arkadaşınızın size verdiği desteği unutmuş görünüyorsunuz. Bugünlerde onun davranışları sinirlerinizi bozuyor. O da bunun farkında ve sizin vefasız olduğunuzu düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Karşı konulmaz bir aşka yelken açtınız. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. Kariyer planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Son günlerde biraz hırs yaptınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Maddi konularda oldukça yetenekli olacağınız bir gündesiniz ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Son günlerde çok şüpheci oldunuz. Bu kadar şüpheci olmanızı gerektiren hiçbir durum yok hayatınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed