Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Maddi zararlara açık olduğunuz bir gün. Özellikle değerli eşyalarınız, sizin veya çevrenizdeki bazı kimselerin sakarlıkları yüzünden zarar görebilir. Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamasına rağmen enerji seviyeniz oldukça düşüktür. Eğer siz bir kadınsanız bugün bir erkek kalbinizi kırabilir. Bunun izlerini uzun bir süre taşıyabilirsiniz. Sonucu faydalı olabilecek fakat yapılması zor gelen değişimler içindesiniz. Siz bir erkekseniz üşütme ile gelen hastalıklara açıksınız. Bazı kimseler sizi ileriye sürerek karışıklık yaratmayı düşünebilirler. Dolduruşlara gelmeyip, sakin düşünmeli ve gerekiyorsa kendi hakkınızı savunmalısınız Biraz gayretle önemli sonuçlara ulaşabilir ve bir çok şeyi sonuca bağlayabilirsiniz. Eski tecrübelerinizi aklınızdan çıkartmamalı ve ona göre davranmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Uzaklarla ilişkilerinizde beklentilerinizin ve hayallerinizin gerçekleşebileceğiBir gün. Felsefi düşüncelere ağırlık verebilir, kültürel gezilere çıkma fırsatları bulabilirsiniz. Ay, yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünen İkizler elemanlarına ani ve güzel fırsatlar getirebilir. Hareketli yapınızla bir çok yolculuk yapabilir ve çevresel şartları lehinize çevirebilirsiniz. Eğitim ve yolculuk fırsatlarının yaşamınızda önemli yer tutabileceği bir devredesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Yeni fikirler üretmektesiniz. İş yaşamınız her zaman size güç veriyor. Ancak bazı iş arkadaşlarınızla yollarınızı ayırmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Aşk hayatında gönlünüzün gösterdiği yöne gidin. İşte o zaman yaşam boyu birlikte olacağınız kişiyi bulabilirsiniz. İş ortamının huzurlu olması veriminizi artırıyor. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Yaratıcılık ve beceri gerektiren çalışmalarınız açısından olumlu gelişmeler var. İşe dair konularda öne çıkabileceğiniz durumlar gözüküyor. Ãœstleriniz tarafından takdir edilebilir, mesleki tanınırlığınızı arttırabilirsiniz. Çevrenize karşı daha sevecen ve anlayışlısınız. Bu yüzden çocuklara dair uğraşlarınızda güzel sonuçlar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Bazı beklenmedik teklifler ayağınıza kadar gelecek. Bu tekliflerin yanı sıra önemli bir görevi de yükleneceksiniz. Bu yüzden kendinize güveniniz tam olacak. Farklı istekler içerisine gireceksiniz. Var olan yetkilerinizi bilinçli bir şekilde kullandığınız taktirde elde edemeyeceğiniz şey yok. Bu yüzden sabırlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Öncelikle sakin olun, sonra güvendiğiniz kişilerden yardım isteyin. Göreceksiniz her şey düzelecek. Profesyonel yaşamın gereklerini yerine getirmeniz ve saygı çerçevesinde ilişkiler kurmanız, kariyer hedeflerinize ulaşmanız açısından çok daha iyi sonuç verecektir. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Özellikle akşam gezmelerinde, gece çıkmalarında tam bir para canavarı oluyorsunuz. Dün ve bugün yaptığınız harcamalar yarınki ödemeleriniz için problem yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Haziran 2020)
Doğru seçimler ve sağlam öngörüler zamanı. Belli bir süreç içinde, belli konularda yanılgılara yer yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144612 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed