Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Özel ilişkilerinizde bazı ortak kararlar alabilir gelecekle ilgili güzel çerçeveler oluşturabilirsiniz. Sizler de bilirsiniz ki hayat silgi kullanmadan resim çizme sanatıdır. Bu nedenle verdiğimiz kararlar hayatımız için büyük önem taşırlar. Ayrıca verdiğimiz kararlardan geri dönmek gibi bir şansımız da genellikle yoktur. Bu nedenle ortak adımlarınızı atarken iyice karar vermeli ve sevgi ve güven çerçevesi içinde ilişkilerinizi sürdürmeliyiz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan ama verimli düşünceler, bir plan ölçeğinde zihninizi işgal edebilir. Müdahaleci davrandığınız bazı durumlardaki tavırlarınız, konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz, insanlar üzerindeki imajınız zedelenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
AŞK: Duygusal ilişkinizde mutlukararlar vererek içinizdekiheyecanı artırıyorsunuz. Aşkkonusunda ki ciddiyetiniz gözdenkaçmadığı gibi partnerinizin detakdirini kazanıyorsunuz.PARA: İdeallerinizle gerçekyaşamınız arasında bir türlü dengesağlayamıyorsunuz tabi bu durum işinize çok fazlayansıyor. Patronunuzun güveni sarsılabilir dikkat.SAĞLIK: Kasık ağrılarınız artabilir. Bağırsaklardasorunlar veya apandisit tehlikesi oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Başardıklarınızı göstermekte bazen zorlanabiliyorsunuz. Çekinmenize hiç gerek yok. Siz geri planda kalmayı tercih ederseniz öyle olacaksınız. Bir adım öne çıkın ki, değeriniz ve farkınız da ortaya çıksın. Her zaman gerekmese bile bazen el kaldırıp “ben buradayım” demelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Ay burcunuzda sizi dışadönük ve eğlenceli zamanlar getirdi. Bugün ilerleyen saatlere kadar sizi etkileyen konuları bitirmeye bakın. Duygusal alanda yaşanan belirsizliklerin ve karşıtlıkların etkisi ile yanlış kararlar alabilirsiniz. Zira günün ilerleyen saatlerinde eşle olan yakın bağlar ve ortak para konuları dikkat çekecek. Şimdilik beklemede kalmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2018)
İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak. İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2018)
Aile bireylerinin bazı gereksinimlerini gereksiz buluyor, bazı kısıntı kararları almayı düşünüyorsunuz. Mütevazi beklentileriniz size pek para sorunu çıkartmıyor. Ara ödemelerde zorlanmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda kalabilirsiniz. İş değişikliği istiyorsunuz ama size ihtiyacı olan insanları da kırmak istemiyor, bir ikilem yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed