Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya bir süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler veya iş birlikleri açısından güzel bir gün. Aşk hayatınız açısından da olumlu etkilere veya romantik planlara açık bir Cumartesi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Hayattan yorulmuş, adeta yaşama isteğinizi kaybetmişsiniz. Bugün bir çok şey üst üste gelebilir ve sizi patlama noktasına getirebilir. Genelde sabırlı bir insan olmanıza rağmen bugün bir hayli agresif tutum içine girebilirsiniz. Her şeye küçük bir ara vermezseniz yakında bütün veriminiz elden gidecek. Çevrenizdekiler size fazla sorumluluklar yüklemiş ve bu sizi çok yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Aşkta şansız olduğunuzudüşünüyorsunuz. Onunlabağlantı kurmaktazorlanıyorsunuz.Bugünlerde ev alımsatımları ile uğraşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Söylenenlere fazlasıyla takılıp altında başka şeyler aramaya kalkmayın. Tembellik ederseniz veya öyle görünürseniz uyaranlar ve işinize karışanlar olacak. Eğer işime kimse karışmasın diye diretirseniz sonucu yine sizi etkileyecek. Duymazdan gelmeyi deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Bugün gerek sözlü gerekse yazılı iletişim açısından bir hayli başınız kalabalık olabilir. Ancak durumunuzdan hiç şikayetçi olmayacaksınız. Aksine son derece keyiflisiniz. Kardeşlerle ilgili haberler ve görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle sabah saatleri yazılı evraklarda daha özenli olmanızda fayda var. Ufak tefek detayları gözden kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılaryaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğinialabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Öncelikle sakin olun, sonra güvendiğiniz kişilerden yardım isteyin. Göreceksiniz her şey düzelecek. Profesyonel yaşamın gereklerini yerine getirmeniz ve saygı çerçevesinde ilişkiler kurmanız, kariyer hedeflerinize ulaşmanız açısından çok daha iyi sonuç verecektir. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Elinize nakit olarak geçmese de sağlam teminatları olan bir paranın, sizi kapsamlı planlara sevk etmesi söz konusu. Bugünlerde, küçük pay sahibi olduğunuz bir yatırımda bazı düş kırıklıkları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Ne kadar içten olsanız da bazı sevgi gösterilerinizde aceleciliği bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed