Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2018)
Adeta, romantizmin ve eğlenceli aktivitelerin içine doğru çekiliyorsunuz. Fazla sayıda karşılaşma, selamlaşma ya da bağlantı kanalıyla, daha fazla eğlence, kazanç ya da her türlü iyi şey gelebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2018)
Her türlü başarının size kucak açtığı bir dönemdesiniz. Geçmiş dönemlerdeki çalışmalarınızın meyvesini alacaksınız. Bugün dostlarınıza vakit ayıracak onlarla vakit geçireceksiniz. Uzun zamandır bu şekilde bir araya gelmemiş olduğunuz için, bu toplantı sizi çok mutlu edecek. Maddi konularda dostlarınızın size yapacağı yardım tekliflerini değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2018)
BEKLENMEDİK olaylarla karşılaşmanız planlarınızda değişiklik yapmayı düşündürebilir. Düşüncelerinizi açıklamadan önce gözden geçirmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2018)
Cazibeniz bugün her zamankinden daha fazla ve karşı cins için ilgi odağı halinde olacaksınız. Lakin boş laflar ve iltifatlara kanmayın sizin için en doğrusu duyulan saygı ve fedakarlık olmalıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2018)
Ailevi konularda ve eve ait uğraşlarda hareketli bir gün geçireceksiniz. Ancak artan sorumluluklar sizi bir miktar dağıtabilir. Özellikle yakınlarla ilişkilerde bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Planlı ilerlemeniz, duygusal baskıları büyütmemeniz gerek. Yerleşime ilişkin sorunlarda ise sistemli ilerlemeniz için destek aramanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2018)
Amirinizin size yakın olması ve size çoğu işlerinizde yardım etmesi sizi fazlasıyla rahatlatıyor ve memnun ediyor. Fakat dikkatli olmalısınız. Çevrenizdeki iş arkadaşlarınız bu durumu kıskanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2018)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2018)
Yeni kaçınılmaz harcamaların miktarı, aile içinde bu kaçınılmazlığı yeniden tartıştırmanıza neden olacak. Tahsilat konularındaki problemler kent dışı yolculuklar yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2018)
Aşk yaşamınızdaki sıkıntının bir tür hazımsızlık olmadığından çok eminsiniz. Oysa elinizden gidenin uzaklaştıkça kıymete binmesini, çok kabul edilir insani zaaflarla açıklayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed