Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Hedeflerinizi uygulamaktan vazgeçmemelisiniz. Duygusal tepkiler verebileceğiniz, tartışmalı ortamlara girebileceğiniz günlerdesiniz. Bitirilmemiş işler ya da planlar da gerginliğe neden olabilir veya üzerinizde baskı yaratabilir. Önceliği tamamlama faaliyetlerine vermekte fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Bir tür ortaklığınızda uğradığınız zarar, bazı kişilerle aranızı biraz açabilir. Yakınlarınızın bu zararda özellikle birini sorumlu görmesi, size sübjektif bir gözlem olarak geliyor. Dost ilişkilerinizdeki sonsuz kredinizi, son günlerdeki keskinliklerinizle eksiltmemelisiniz. Kendinize güveniniz, her davranışınızı doğru bulmanızı gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Duygularınız sizi yönlendirmiyor ancak arada bir yönlendirirse çevrenizdekileri daha mutlu edersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Bugün bir gayri menkulünüz için size pazarlık teklifi gelebilir. Mantıklı hareket ederek bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz sizden kaçmaya başlıyor. Onu fazla sıkmadan gönlünü almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Bugün daha rahat etkiler altındasınız. Başkalarının dikkatini çekmek, kendinizi yaratıcı biçimde ortaya koymak cesaretinizi artırabilir. Düşüncelerinizi yenilemek adına pek çok yenilik yapabilirsiniz. Kişisel alanda başarı aradığınız bu dönem düşüncelerinizle dikkat çekme şansınız var. Eğitim hayatınızı yeniden düzenlemek konusunda şanslı girişimler yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Uzlaşma için ortam hazır derken, karşılıklı olarak buna ne kadar niyetli olduğunuzu da gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz zorlanacaksınız gibi. Üstüne gidilmedikçe bazı davranışlar, ihtimal vermediğiniz olasılığın ortamını hazırlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Gitmek zorunda kalacağınız bir yolculuk söz konusu. İşlerinizi ayarlamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed