Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Bugünlerde, sizin için önem teşkil eden, ciddi veya resmi problemlerle ilgili koşuşturmalarınız olabilir, ama ilginç olaylar veya gelişmeler yararınıza durumları ortaya çıkartarak sizi bile şaşırtabilir. Sizden daha önemli pozisyondaki veya sizden büyük kişiler size yardım etmek isteyebilirler. Yardım ya da teklifleri geri çevirmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Akşam saatleri hariç, sezgilerimize güvenebileceğimiz zamanlardayız. Başkalarının duygu ve düşüncelerine karşı hassasız, fedakar ve özveriliyiz, ama hızlı düşünmek yanlış kararları veya ağızdan çıkan yanlış cümleleri tetikleyebilir. Yapılması gereken işlerimiz veya altından kalkılmakta zorlanılabilecek sorumluluklarımız var. Gün genelinde, kırıcı cümleler söylemeden durabilirsek sözlü ve yazılı olarak kendimizi doğru ifade edebilir. Akşam saatleri hariç(zira bu saatlerde günlük gergin görünümler mevcut), olumlu görüşmeler ve diyaloglar içine girebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstermek üzeresiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz. Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, uzak bir yerlerde çok sık yad edilmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
BEKLENMEDİK olaylarla karşılaşmanız planlarınızda değişiklik yapmayı düşündürebilir. Düşüncelerinizi açıklamadan önce gözden geçirmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Baskıcı tavırların havalarda uçuştuğu bir toplantıya katılabilirsiniz. Herkesin kendi değerlerini kabul ettirmeye çalıştığı ve tavize yanaşmadığı bir ortamdan anlaşma çıkması beklenemez. Bu, resmi konu ise destek alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2020)
İş yerinizdeki başarılı çalışmalarınız ile bir çok insanın takdirini topladığınız gibi bazı insanlar da sizi çok kıskanıyor. Kendinizi yaptığınız işlerden ötürü fazla övmemelisiniz yoksa kendinize bir çok düşman edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Para sıkışıklığınızda, kısa vadede kayda değer değişmeler söz konusu değil. Bu sıralar sizden büyük miktarlarda para çıkışına yol açabilecek tekliflerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2020)
Bilginiz dışındaki gelişmeler sizi istemediğiniz biçimde şekillendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed