Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Beklenmedik gelişmelere hazır olun. Mevcut planlara sekte vuracak dahi olsalar, olan bitenden fayda sağlama olanağınız olabilir. Aslında, bir süredir siz de bu gelişmeyi bekliyordunuz muhtemelen. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta açılar birbirinin çok içerisinde, olumlu gelişmeler, türlü hoşluklar ve kaotik durumlar ardı ardına sıralanıyor. Dolayısıyla, yazdıklarımızı artı eksi iki gün babında değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. Aslında ruhen biraz problemli günlerdeyiz ve gün içerisinde de kısıtlayıcı koşullar ya da sabır gerektiren durumlar olsa da, Ay’ın olumlu açıları sevgi temalı ilişkilerimizde bizi destekliyor, zor durumların altından kalkmamızı, yaratıcılığımızı kullanmamızı sağlıyor. Aşk hayatımızı ve sevgi temalı ilişkilerimizi önemsiyor, sevgimizi ifade etmenin değişik yollarını buluyoruz. Hayal gücümüz yüksek olabilir ve rutinin dışında düşünebiliriz, rutinden sıkılabiliriz veya alışılmışın dışında şeyler yapma isteği önümüzdeki birkaç günü şekillendirebilir veya tam tersi, alışılmadık olaylarla karşılaşabilir ya da beklenmedik olaylarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Yakın çevrenizle ilişkileriniz ön plana gelirken yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kafanızda birçok düşünce var ama bunları pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Bu gün yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizi engellere karşın uygulamaya koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Aşk hayatınızdaki problemlerden sıyrılmış durumdasınız. Partnerinizle ilgili hiçbir probleminiz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Bugün kendi kendinizle bir içsel muhasebe yaşayabilirsiniz. Son günlerde size söylenen veya şahit olduğunuz ve sizi derinden etkilemiş olan sözleri düşünün. Hatalarını düzeltme şansı yakalamış biri olarak yaklaşırsanız güç kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Son dönemde oldukça önemli projeler ürettiniz. Başkalarına yararlı olmak adın yapacak çok şey bulacaksınız. Yeniden organize edilen grupların içinde sorumluluklar artabilir Bir yandan da işle bağlantılı konular sizi bağlayacak. Geleceğe yönelik planlarda ise son derece kararlı adımlar atılabilir. Biraz sosyal hayatın getirdiği ilişkiler ve dostluklara zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
İyi haberleriniz var. Geçici de olsa, bazı çözümler sizi rahatlatacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizde gözünüzü korkutan masraflar, son günlerdeki kötümserliğinizin yol açtığı bir yanılsama.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Küçük gelişmeleri hayatınızın fırsatı diye değerlendirmekten kaçmalısınız. Abartılı davranmak sonradan hayal kırıklığına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed