Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Bir süre çevreden uzak kalmanızda ve kendinizi toplamanızda fayda var. Her zaman başkalarını düşünerek davranmak kolay olmayabilir. Kendi kendinize olmanız ve kafanızdaki stresleri yalnızlıkla atmanız en kolay çözümdür. Önümüzdeki günlerde görüşmeyi ve şu veya bu şekilde bir ilişkinizin olmasını planladığınız kimseleri teker teker bugünden aramalısınız. Bu hem planlarınızı pekiştirir hem de sizinle ilgili konuları daha ciddiye almalarına sebep olur. Bir arkadaşınızın teklifini kabul ederek eğlenceli saatler geçirmeniz veya değişik konularla ilgilenmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Sosyal yaşamınızda başarılısınız. Birtakım engellenmelere karşı yapmayı düşündüğünüz yöntem değişiklikleri, kalıcı ilişki problemleri yaratacak. Bir program çerçevesinde çalışmayı seviyorsunuz. Akraba ilişkileriniz bugünlerde bazı müdahaleler gerektiriyor. Son zamanlardaki bazı gelişmelerin etkisindesiniz. Bir araya gelmemeye çalıştığınız insanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Kartınız Örtünme... Bugün tüm benliğinizle bağlı olduğunuz işinizde bazı sorunları ört pas haline getirmek isteyebilirsiniz. Üstleriniz sizinle gurur duymakta. Örnek oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Aşk hayatınızla ilgili bir dileğiniz var. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı davranmaktan uzak durmalısınız. İşinizi hayatınızın merkezine oturtmaktan ve kendinizi mesleğinize adamaktan vazgeçin. Yaşamın sadece tek yönüyle ilgilenmek, kişiliğinizin gelişmemesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Hayatınıza hareket ve dinamizm geliyor. Aynı anda pek keyifli uğraşla yakından ilgilenebilirsiniz. Yaratıcı konularda sizi zorlayan engellere rağmen pek çok yenilik yapabileceksiniz. Duygusal ilişkilerde ise daha esnek olmalı, paylaşımlarınızı önemsemelisiniz. Bugün çocuklarınızla ilgili gelişmeler size beklemediğiniz sorunlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz, ama gelecek günler parlak gözüküyor. Bir işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Bugünlerin sıkışıklığını önceden alacağınız önlemlerle en aza indirebilirdiniz. Para harcamadaki rahatlığınız sonradan pişman ediyor, ama işe yaramıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Eleştirilerinizi tartışmaya fazla yaklaşmadan yapmanızda yarar var. Ya da her an alevlenmeye hazır bu tartışmanın. tamamen dışında da kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed