Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2021)
Güne yakın çevre iletişimleriniz, kardeşleriniz, eğitim hayatınız ve akrabalarınızla ilgili konularda meydana gelen sorunlarla başlangıç yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2021)
Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu, yaşamınızı her alanda olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Bu mutluluğunuzun nedeni, geçmişte kalan bir iç hesaplaşmanızı artık tamamıyla bitirmenizden kaynaklanıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2021)
Zekanız parıldıyor. İnsanlar sizlerle iletişim içindeyken akıllarından geçenleri dahi hissedebileceksiniz. Ancak doyumsuz olan yönünüze gem vurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2021)
İşe konsantre olup her zamankinden daha fazla mücadele etmeniz gerekecek bugün. İnsanlarla bir araya geldiğinizde iş ya da sosyal ortamlarda en iyi savunma saldırıdır tavrı sergilemeyin. Onların amacı sizi de işin içine uyumlu bir şekilde katabilmek, zorlamak değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2021)
Kısa yolculuklar ve zihinsel çalışmalar açısından verimli zamanlara sahipsiniz. Özellikle alacağınız haberler eşliğinde yerinizde duramayacak, yeni konular ve bilgiler sizi eğitim çalışmalarının içine çekecek. Duygularınızı daha yapıcı ifade edebilecek ve yakın çevre ile ilişkilere önem vereceksiniz. Komşular ya da yakın çevre ile olan bağlarınız güçleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2021)
Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2021)
Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda ortaya çıkabilecek çatışmalardan uzak durmalısınız. Olayların büyümesine imkan vermeyin. Kendinizi oldukça öfkeli hissetseniz bile sinirlerinize hakim olun ve hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili oldukça önemli kararlar almak üzeresiniz.f
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2021)
Şansınızı fazla zorladığınız bir konuda, bugünlerde geri adım atmanız gerekebilir. Fıratçı olduğunuz söylenemez. Fırsatçılık ve ilkesizlik arasında dengeler kurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2021)
Birtakım konularda özel bir süreçtesiniz. Aceleyle varılmak istenen sonuçlar, bu niyet ölçüsünde gitgide uzaklaşabilir. Bugünlerde bazı kararlarınızın önünde uzun, uzun düşünmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed