Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Bugünlerde sadece başkalarını memnun edecek ya da kendi istek ve ihtiyaçlarınızı geri planda bırakacak şekilde değil, kendinizi ön plana alan amaç ve hedeflere odaklanabilir ve bu alanlarda ilerleme sağlayabilirsiniz. Belli ilişkileriniz artık sizin için bir şey ifade etmiyor veya aynı amaca hizmet etmediğinizi düşünmenize neden oluyor olabilir. Yalnız da olsa, önemsediğiniz fikir veya planlarınızı gerçeğe dönüştürme zamanıdır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım kararsızlık, istikrarsızlık dalgınlık, unutkanlık etkisi bugün de devam ediyor. Otorite konumundaki kişiler yanılabilir, lüzumsuz tavırlar geliştirebilir, hayalperest davranışlar içerisine girebilir veya yanlış kararlar verebilirler. Otorite konumundaki kişilerle(eş, öğretmen, yönetici, baba, patron v.b) ilişkilerde olumsuz bir hava hakim olabilir(birkaç gün geçerli). Su başlıklı konular da gündem de. Ancak, gün sevgi temalı ilişkiler açısından sürprizlere açık ve hoş vaatler içerisinde. Sevgimizi gösterebileceğimiz, sevdiğimizi ve sevildiğimizi hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Duygularımızı coşkulu şekilde ifade edebilir, farklı ortamlarda farklı şeyler yaşayabiliriz. Yeni tanışmalar mı? Neden olmasın? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Çok hareketli bir çevreniz var ve siz onların arasında sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Son günlerde çok sıkıntılı ve düşüncelisiniz. Biraz kendinizi toparlamalısınız. Ailenizden ve sizi sevenlerden büyük destek görüyorsunuz bunun kıymetini bilin. Başarı çok yakınınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
AŞK: İlişkinizde sınırsız heyecanve mutluluk yaşayacaksınız. Ayınkonumu sizleri aşk insanıyapıyor. Satürnünüzün ayınızüzerinde açı sağlamasıkaramsarlığınızı törpülüyor.PARA: Günlük yaşamınızda işleilgili karamsar ve kararsız kalabilirsiniz.Kararları üstlerinize danışarak vermelisiniz.SAĞLIK: Sağlıklı beslenerek kalp sağlığınızıkoruyabilirsiniz. Bugün yoğun şekilde kızartmave yağlı yiyecekler tüketme arzusu duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Birlikte olduğunuz kişinin bugün işiyleilgili bir sorunu olabilir. Ona destekolmalısınız. Kararlarınızı rahat veriyorsunuzama hayata geçirirken birazsıkıntı çekiyorsunuz. Maddi sorunlarınızı gizlemekyerine ailenizle paylaşarak çözüm bulmayıdeneyin. Sağlığınız için spora başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Parasal alanda önemli günler geçireceksiniz. Elinizdeki kaynakları korumaya yönelik kararlar alarak işe başlayabilirsiniz. Biraz ekonomi yapmak ve gereksiz giderleri kısmak en doğru yol olacak. Gelir kaynaklarınızı farklı yollardan elde edebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Ani para çıkışlarını göz önünde bulundurmalı, kaynaklarınızı korumak için çaba göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınızın üzerine rahatlıkla konsantre olabileceksiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Bazı sorunlarınızı bugün çözümleme yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Bazı ilginç teklifler veya davetler alma şansınız olacaktır ve bunları olumlu olarak değerlendirmelisiniz. İşinizle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapma şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Para sıkıntınız yok. Etrafınıza da yetme çabanız sıkıntılar yaratsa da getirdiği mutluluk onu hissettirmiyor. Bazıları paranızın kıymetli olduğunu düşünüyor. Şehir dışındaki arsa meseleniz bir süre daha sürüncemede kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Dikkatsizlik yapmaktan kaçının. İyi niyetinizi yeniden, yeniden kanıtlamak, kendinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed