Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Önümüzdeki hafta aradığınız desteği bulabilecek, bir sonraki adımınızı atabileceksiniz. Sağlığınızı, huzur ve mutluluğunuzu ön plana almanız ve ihmal etmemeniz gereken günler. Fiziksel açıdan kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak şekilde beslenmeli, spor yapmalı veya gerekiyorsa dinlenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Sinirleriniz çok gergin. Kafanızı meşgul eden bir yığın sorun var. Bugün bir konuda yakınlarınıza yalan söylemek zorunda kalacaksınız. İşin kötüsü bu yalanınız yakınlarınız tarafından kısa zaman içinde fark edilecek. Olan bitenler moralinizi alt üst edecek. Kendinizi ifade etmekte zorlanacaksınız. Gün sonunda alacağınız hoş bir haber sizi neşelendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
AŞK: Tutamayacağınız sözlerivermekten sakının. Sevdiğinizkişi size olan güveninikaybederse en büyük yanlışıyapmış olursunuz. Evli olanbalıklar bugünlerde telaşlı.İŞ: Güzel konuşma tarzınızlainsanların dikkatini üzerinize topluyorsunuz.Yeni anlaşma ve yeni işler size şans getirecek.Hedeflediğiniz parayı tamamlama fırsatı yakın.SAĞLIK: Diş etiniz şişebilir. İltihap durumu var.Doktora danışmadan asla antibiyotik almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Bugün, ailevi sorunlarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyor, çevrenizde farklı bir tabloyla tanınıyorsunuz. Sevdikleriniz sizi anlamalarını beklediğiniz bir günde bulunuyorsunuz. Sosyal aktivitelere daha çok katılmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Yapmaktan keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Değişik hobiler, sevdiklerinizle geçirilecek zamanlar size gevşeme şansı verecektir. Dinlence yaratmak adına kısa geziler yapabilirsiniz. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz aşk ilişkileri de yapıcı ilerleyecektir. Eldeki kaynakları değerlendirdiğiniz son dönemde başkalarından destek bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Gittikçe hesapçı bir insan gibi görünmeniz sizi biraz üzüyor. Para konularında yakın çevrenize birçok açıklamayı yapmak zorunda değilsiniz. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Yapıcı ve sabırlı davranışlarınız meyvelerini verecek. Sorun yaşadığınız kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144612 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed