Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
İlişkinizde güçlü olma saplantısı içerisinde olabilirsiniz. Buna kapılmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Bağımsız davranmayı seviyorsunuz, onurlu bir insansınız. Haksızlığa hemen isyan ediyorsunuz. Bunlar artılarınız ama acaba her zaman ve her yerde olumlu sonuç yaratırlar mı diye düşünmelisiniz. Bir kaç günlük bir iş molası sinirlerinize iyi gelecek. Sağlığınızla hiç ilgilenmemek, şu günlerde başlıca kusurunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Kartınız Delta... Ufuklara yelken açmış gibisiniz. Sürekli yarınınızı düşünerek hareket ediyorsunuz. Elbet sorumlu olduğunuz kişiler var ama çok fazla endişeye kapılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Mesafeli insanlarla bir arada olabilirsiniz bugün. Ancak bu durum siz aralarına katıldıktan sonra da böyle devam etmek zorunda değil. İsterseniz sevgi dolu tavırlarla bu insanların daha rahat davranmalarını sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2017)
İş ortamınızda ani bazı değişimler yaşayabilirsiniz ve her zamankinden daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıradışı bazı işlerle ilgilenebilir ve günlük rutin işlerinizi aksatabilirsiniz.Sizi sıkacak detaylarla uğraşabilirsiniz ve günlük programınızda olmayan işler gündeme gelebilir. Ancak sahip olduğunuz enerjiyi iyi kullanırsanız bazı işlerinizi tamamlamak ve başarılı olmak için fırsatlarınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Partnerinizden alacağınız bir haber duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin. İlişkinizi sorgulamaktan vazgeçin. Aslında duygularınızı anlatabilir ve isteklerinizi rahatça söyleyebilirsiniz. Böylece ilişkiniz bir dengeye oturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Sosyal hayatınızdaki gelişmeler, renklilik parasal durumunuzu etkileyecek. Gelirinizden çok giderleriniz olması muhtemel. Bu da sizde dikkat dalgınlığı yaptığı gibi sizi strese de sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Başkalarını anlama konusunda uzmansınız ama bugünlerde empati yeteneğinize bir şeyler oldu. Onu yeniden kazanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed