Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Verdiğiniz kararlardan vazgeçmek ya da planlarınıza bağlı kalmamak çok fazla tarzınız olmasa da, son zamanlarda aldığınız kararları veya yaptığınız düzenleme ya da planları gözden geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2019)
İyimserliğinizi ve özgüveninizi iyi dengelemeniz gereken bazı problemleriniz var. Bunların üzerine gidiş tarzınız bu dengeyi etkileyebilir. Daha kararlı görünmeniz gerekiyor. Belli konulardaki motivasyon ihtiyacınız, ilginç gelişmelerle karşılanabilir. Ama bu konularda motive olmanız, kendinize olan güveninizi aşırılıklara vardırma riskini de taşıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Son sözü söylemek konusunda çok başarılısınız. İlişkilerinize başlarken de bitirirken de hep son sözü siz söylüyorsunuz. Liderlik sizin ruhunuzda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Fikir ayrılıkları, içinde bulundu-ğunuz çevrede bazı gruplaşmalara neden olabilir. Her ne kadar sizi kavga ortamına çekmeye çalışıp sınırlarınızı zorlasalar da siz kendi değerlerinizden ve saygınızdan asla taviz vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Bu dönemde bazı desteklerle birlikte sizi harekete geçiren yorucu zamanlar söz konusu. Özellikle üzerinizde hissettiğiniz baskılar duygusal paylaşımlarda kendini gösterecektir. Eşin duygusal durumuna ilişkin sorunlar yıpratıcı olabilir. Ayrıca parasal alanda daha önlemci olmanızda fayda var. Kendi kaynaklarınızı korumanız gereken bu günlerde işiniz kolay değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2019)
Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı açık açık belli ediyorsunuz. Sizin işe yaklaşımınızla onlarınki çok farklı. Bu konuda siz haklısınız ve haklılığınız pek çok kişi tarafından paylaşılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2019)
Maddi konularla çok fazla ilgilenmeyeceğiniz bir gündesiniz. Daha çok idealleriniz ön plana çıkacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2019)
İş hayatınızda birinin sizinle daha yakın arkadaş olma niyeti, size söylendiği gibi çıkar amaçlı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed