Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
Oldukça sinirli ve patavatsızsınız. Bir de masraf var. Elinizdeki parayı bu ruhsal durum içersinde umursamazca harcayan balıklar az olmayacak. Bir kadın arkadaşınızdan bazı resmi işlerinizi halletmesi için yardım isteyeceksiniz. Biraz zayıfsınız ama hareketliliğiniz iyi. Sıkılmaya zaman bulamayacağınız günlerin içindesiniz. Cinsiyetiniz ne olursa olsun unutmamanız gereken şey risklerden bu ara uzak durmanızdır. Siz bir erkekseniz bu gün kadınlarla olan ilişkileriniz kötünün ötesinde olabilir. Evliyseniz her türlü gerilimden kaçının. Eğer bağımsız olarak çalışan birisiyseniz bugün önemli teklifler almanız ve verimli ortaklıklar kurmanız olasıdır. Eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız, işinizin çok daha ciddi boyutlar kazanması ve önemli konumlara gelmeniz mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
Çevrenizde güven duyulan özellikleriniz var. küçük zaaflarınızın zararsız görüldüğü, göz ardı edildiği ilişkiler içindesiniz. Bugünlerde bir konuyla fazla ilgili oluşunuz, tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanıza rağmen göze batıyor. Yakın çevrenizden bazı insanlara karşı birtakım suçluluk duyguları içersindesiniz. Bu duygular, aşırılığa kaçan ilginize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
Öz gezegeniniz Neptünkarakterinizde egemen olanduygusallık meylini veçalışkanlığınızı ortayasunmakta. Başarınızdandolayı övünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
Esprili ve hoş sohbet yönünüz çevrenizde sempatik bir alan yaratırken bu özelliğinize kapılan insanların gönül penceresinde ayrı bir yer ediniyorsunuz. Maddi birikimlerinizi dikkatli değerlendirin. Aşkta hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
Yabancılarla ilgili yeni uğraşlar içindesiniz. İşte yeni sorumluluklar aldığınız bu süreç size yolculuklar ve önemli bağlantılar getirmekte. Aynı zamanda hayata bakışınızı sorguladığınız önemli bir dönemdesiniz. Hukuki konuların getirdiği yükler ve beklemeler ise moralinizi bozmamalı. Gün ortasından sonra iş hayatı ve evle ilgili düzenlemeler yeterince zamanınızı alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
Son günlerde size sırtını dönen şansınız, yeniden yüzünüze gülmek üzere. Hafta içinde önünüze yığılacak işlerden bazılarıyla sorunlarınız olabilir. İşlerinizi yavaş, yavaş düzene sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler oldukça yeterli. İş yerinde size verilen fırsatların yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Her fırsatta, her imkan düştükçe, size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için teşebbüste bulunun, zaman aleyhinize işliyor. Para işlerinde bugün hassas olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
Yakında sevindirici bir para haberiniz olabilir. Ama kimi nedenlerle bu sevinci biraz gönülsüz yaşayabilirsiniz. Kazancınızla ilgili rahatsızlıklarınızın çözümü daha çok, genel sorunlara bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2020)
İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed