Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Gerçekçi olmayan bahanelerden uzak durmalısınız. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz. Erkekseniz işveren ya da amirinizle sürtüşmelerinizin olması olasıdır. Kayıp gibi görünen şeyleri tam olarak gözden çıkartmazsanız ilerde tekrar yeni ümit ışıkları yanacaktır. Hangi cinsiyetten olursanız olun, sevdiklerinizin sizin yakınlığınıza ihtiyaçları var fakat sizi sıkmak istemedikleri için fazla belli etmiyorlar. En masum durumları bile kötüye çelerek alınmaya uygunsunuz. Başkalarının sebep olduğu aksamaları bırakıp, kendinizle ilgienmelisiniz. Fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde hoş kazançlar elde edebilirsiniz. Gereksiz gösterişler için aşırı harcama yapıyor olabilirsiniz. İmkanlarınız zannettiğiniz kadar büyük olmayabilir veya daha büyük şeylere teşebbüs etmiş olabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kimselerden bazı zararlar görebilirsiniz. İş çevrenize özel ilişkilerinizi yansıtmanız iyi olmuyor. Sizin tutumunuaz dikkat çekiyor
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Bugün yakınlarınızdan bir davet alabilirsiniz. Uzun zamandır duygularınız çok hareketli. Elinizde kolayca sahip olunamayacak değerler olduğunun farkındasınız. Onlara karşı özenli ve korumacısınız. Ailenizin talepleri bu yüzden size hiç fazla gelmiyor. Ailenize fazla zaman ayırdığınız şeklinde aldığınız bazı eleştiriler ise, kötü niyet taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Her şey üzerinize geliyor sanki. Kendinizi bunalmış hissedeceksiniz. Rahatlamak için yalnız kalmayı seçeceksiniz. Fakat aklınızın karışıklılığını bu bile sonlandıramayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Sevdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri gösteriyorsunuz. Bu durum onu çok mutlu ediyor. Sosyal hayatınız renkleniyor. İşinizdeki performansınız mesai arkadaşlarınız ve üsleriniz tarafından takdir ediliyor. bunun karışılığını en kısa zamanda alacaksınız. Sağlığınız için spor yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Ev ve yerleşime ait gelişmeler hayatınıza hareket getirmekte. Bu dönem düşündüğünüz yenilikler eve yönelik olurken, özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Güvenlikle sorunlar karşısında daha sağduyulu hareket etmelisiniz. Çift durumlar ve yerine oturmayan konular artık aşıyorsunuz. Daha fazla yer değiştirme içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Şubat 2021)
İş yerinizde patronvari tavırlar içine gireceksiniz. Bu tavır, kendinize yakıştırdığınız yeni imajla ilgili. Projeleriniz gerçekçi ve akıllıca olursa insanlar sizi ciddiye almaya hazırlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Ummadığınız birinin size yakınlaşma çabalarına hazırlıklı olun. Yeni bir ilişki için pek çok aday olmasına karşın, karar vermek için acele etmemeye çalışın. Kariyerinizi ilgilendiren konularda iş arkadaşlarınızla bazı çatışmalar yaşanabilir.Paranızı daha akıllıca kontrol etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Harcarken elinize çok yakışıyor, hakkını veriyorsunuz. Şu tasarruf uyarılarını biraz ciddiye alsanız iyi edersiniz. Çünkü çok yakında yerine geri gelmeyecek bir para çıkışınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Tepkimeciliğiniz, bazı doğal davranışları yapaylarla karıştırma derecesine varmış gibi. Yapmacık davranışlara karşı çok tavırlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed