Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Çalışma hayatınızda yaşadığınız bazı belirsizlikler artık netlik kazanacak. Pozitif düşünmeniz sizin adına olaylara daha çözüm getirecek noktada olacaktır. Çevrenizden destek almanız size iyi gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Yakın bir dostunuzun iş problemlerinden kendisini sorumlu görmeniz, ona bir anlamda sırt çevirmenize neden oluyor. Bu konuda daha anlayışlı bir yaklaşım, sorunların çözümüne destek verebilir. Çok anlam yüklediğiniz bazı iş ilişkileri, sonradan başınızın derdi haline gelebiliyor. Daha gerçekçi beklentilerle kurulan bağlantılar, size düş kırıklığı yaşatmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Sizleri zorlayarak bir şeyler yaptırmak isteyenler olabilir. Aile büyüklerine karşı dikkatli, özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Eski bir dostunuz sizi hem nostaljik günlere götürecek hem de geçmişteki hatalarınızı şimdi daha net görmenize yardımcı olacak. Ancak dünle yaşanmıyor. Şu an sahip olduğunuz değerlere sıkıca sarılıp manevi olarak güçlenmelisiniz. İşinizde yaşadığınız terslikler yakında sona eriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Oldukça sistemli çalışmalar içinde bulunacaksınız. Kendinizi her açıdan planlı ilerlemeye hazırlamalı, rutinlerinizi aksatmadan işe koyulmalısınız. Daha fazla sorumluluk almaya hazırlanmalısınız. Organize edilmesi gereken bir konu nedeni ile aşırı yorgunluklar yaşanabilir. Yine bu günlerde para durumunuzla ilgili kararlar ve yeteneklerinizi kazanca çevirecek fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Mesleki donanımınızı arttırma niyetleriniz, sizi birtakım eğitim çalışmaları içine sokabilir. Yaratıcı ortamlarda yeni bilgilenmelere açıksınız. Verimli düşünceler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Karşı konulmaz bir aşka yelken açtınız. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. Kariyer planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Son günlerde biraz hırs yaptınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Aralık 2017)
bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz arkadaşınıza borcunuzu ödeyeceksiniz. Böylelikle kafanızdan bu problemi atacaksınız. Geciktirdiğiniz bu ödeme ile arkadaşınızla aranızı biraz bozdu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Kendinizi bir süredir hazırladığınız bir konuşma esnasında, hesapta olmayan yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed