Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İlişkilerde yalan ve kandırılma üzerine bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunu tekrar yaşamak ve aynı hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız karşı taraftan beklentilerinizi açık bir şekilde ifade etmeniz bütün pürüzleri de ortadan kaldıracaktır. Aksi halde yine aynı şeyleri yaşamanız mümkün. Ayrıca dostlarınızı seçerken de titiz davranmalı herkesi kendinize dost edinmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Bugün huzursuz olabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan bazı sorunlar var. Bu sorunları aşmak için bazı kimselerle konuşmanız gerekiyor. Bugün bu kişilerle konuşmak için fırsat yaratmaya çalışacaksınız. Başarısız olabilirsiniz. Gün içinde sinirlerinize hakim olmaya ve kendinizi fazla sıkmamaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Sevgilinizle eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak iğneli sözleriniz onu rahatsız ediyor. Geçmişten gelen damar rahatsızlığınız tekrarlayabilir. Estetik açıdan güzel, şık ve çekici görünmek için çok fazla para harcıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Aşka bakış açınız, partneriniz kadarsizi de yormaya başladı. Duygularınbağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor.İlişkinizi kuralcılığınızla birazzorluyor gibisiniz. Sizi acele bir karara yada bir işe yönelten kimseler var. Onları görmezliktengelin. Sağlığınız için spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Bugün duygusal açıdan bir parça hassas olabilirsiniz. Ani tepkiler gösterebilir, gereksiz sürtüşmeler içine girebilirsiniz. Daha sakin ve akılcı davranmak pek çok açıdan kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Sizi duygusal açıdan zorlayan konuların üstesinden gelmenizi sağlayacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. Fırsatları mutlaka değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Maddi olarak yaşadığınız rahatlama son bulacak. Özellikle hafta sonuna doğru maddi açıdan sıkışık olacaksınız ve gelecek yakacak faturasını ödemekte güçlük çekeceksiniz.Bir dostunuzdan borç almak durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Bugün detaylara dikkat etmeli, daha önce başlattığınız işlerde yeni düzeltmeler yapmak için hazır olmalısınız. Bu arada kendinizle de daha fazla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed