Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2019)
Belli iş birlikleriniz, anlaşmalarınız, üzerinde uzlaşılması gereken konular veya hukuki meseleler masaya yatırmaya hazır görünüyor. Uzlaşmaya hazır olmalısınız, ama sınırlarınızı belirlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Kasım 2019)
İsteklerinizin gerçekleşmesine uygun etkiler altındasınız; fakat yine de fazla yüksekten uçmamaya dikkat edin. Bugün zamanınızın bir kısmında metafizikle uğraşacak, açık hava sporuna zaman ayıracak ve size cazip gelen bir teklifi düşünmeden kabul edeceksiniz. Çok yakın bir dostunuzun size anlattığı sorunlarını hafife almazsanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2019)
Kartınız Mühür... Evlilik için oldukça uygun bir dönemdesiniz ve bu durumun siz de farkındasınız. Yalnızlığınızı bitirmek istiyorsunuz ki oldukça şanslı bir dönemdesiniz bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2019)
Başardıklarınızı göstermekte bazen zorlanabiliyorsunuz. Çekinmenize hiç gerek yok. Siz geri planda kalmayı tercih ederseniz öyle olacaksınız. Bir adım öne çıkın ki, değeriniz ve farkınız da ortaya çıksın. Her zaman gerekmese bile bazen el kaldırıp “ben buradayım” demelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2019)
İş hayatına vurgu yapan gelişmeler var. Başarılı olma arzunuz sizi oldukça girişken kılıyor. Ancak artan sorumluklular karşısında daha yapıcı olmanız gerekebilir. Ãœstlerle ilişkiler de eklenince duygusal olarak gergin olabilirsiniz. İşinizle ilgili eğitim çalışmalar ise olumlu ilerlemekte. Bu dönem amaçlarınız ve parasal konular öncelikli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Kasım 2019)
Daha ciddi işler, diye tanımladığınız hedefleriniz biraz risk taşıyor. İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2019)
Yaşadığınız ilişkiden ne kadar isteseniz de kurtulamıyorsunuz. Memnun değilsiniz, sürekli tartışma ve kavga dolu bir beraberlik bu. Bu durum sizi oldukça rahatsız ediyor. Maalesef mutlu günler geride kalmış. Yapacağınız en akıllıca iş bu ilişkiyi bir an önce bitirmek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Kasım 2019)
Parasal açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Beklemediğiniz yerlerden oldukça yüklü paralar alacaksınız. Bu paraları değerlendirme konusunda akılcı adımlar atarsanız, geleceğinizi maddi açıdan garanti altına alabilirisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Kasım 2019)
Önsezileriniz kuvvetli. Güvenmediğiniz kişiyi dikkatle izleniminiz yararlı olabilir. Henüz bir hatasını görmediniz ama çok yakında görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed